Turknet Hat Sahibi Değiştirme

OpenShift

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar, bir konuda yardıma ihtiyacım var.

3 senedir Superonline yalın internet kullanmaktayım. 3 seneden öncede TTNET ve ona bağlı telefon hattımız vardı. Yani evimizde zamanında ev telefonumuz ve giriş seviyesi bir internet vardı. Superonline'dan geçen gün Türknet'e geçiş sağladım. Bana dediklerine göre sizin bir hattınız var bu hat üzerinden geçiş sağlayalım. Telefon sahibini falan değiştirelim tarzında. Ancak bu hattın kapandığını söylediğimde Türknet sorun olmaz dediler. Her neyse geçiş sağlandı. Modemden kullanıcı bilgilerimi değiştirdiğim gibi bağlantı geldi. Şuanda 10 Mbps alabiliyorum 35 için destek kaydı oluşturdum. Düzelecek inşallah.

Geçiş sırasında Türknet'in dediğine göre "telefon hattı bizim üzerimize geçmedi. Telekomla bunu görüşün." dediler. Bu sabah Superonline iptal ettirirken bu durumu söylediğimde "biz iptal edince bağlantınız gidebilir onlarda telefon problemi varsa" dediler. Ben Turk Telekom'dan Türknet'e hat sahibi değişikliği şeklinde bir belge imzaladım ama geçemediği için şuan bu bağlantının sahibi kim bilemiyorum. Superonline yalın olduğu için hat hala Turk Telekomda olabilir mi? Onları aradığımda bizim bağlantılarımız çok uzun süre önce kapatıldı denildi benim bahsettiğim şekilde. Merak ettiğim Superonline aradan tamamen çıktığında internet bağlantımda kopma yaşar mıyım? Bu hat sahibi geçmeme durumu sadece onların sağladığı telefon hizmetini kullanmama mı engel olur mu? Türknet'e ulaşamadığım için aklıma gelen her yerden yardım istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün yazdıysanız Hemen cevap veremeyebilirler. Gece ilerleyen saatlere kadar hizmet veriyorlar olmadı yarın bir daha yazarsınız. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı