TurkNet Haziran 2023'e Kadar Sabit Fiyat Sözünde Durmadı

ErayBey26

Decapat
Haziran ayında internetimi TurkNet'e taşıdım. Tabii ki çoğu şeyde yardımcı olmuyorlar ama konu o değil. Konu; internetimi değiştirdiğim tarihte sitelerinde şöyle bir yazı vardı. 2023 Hazirana kadar sabit fiyat garantisi gibi bir şey yazıyordu. Gelen mesajda yeni dönem faturanız 249 olacaktır diyor. Destek ekibine yazdığımda zamlardan dolayı diyorlar. Zam geleceğini bilmiyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye gibi enflasyonu yüksek bir ülkede, zam geleceğini çok iyi biliyorlardı. Sadece popülist söylemlerle ilgi çektiler, abone kazandılar. Benim fikrim bu yönde.

Kesinlikle katılıyorum, keşke sözlerinde dursalar.

170 TL'den 250 TL'ye çıkıyor paket fiyatı. Ben başka firmaya geçmeyi düşünüyorum. Cılkını çıkardılar iyice.

Bende farklı bir firma düşünüyorum.

Haziran ayında internetimi TurkNet'e taşıdım. Tabii ki çoğu şeyde yardımcı olmuyorlar ama konu o değil. Konu; internetimi değiştirdiğim tarihte sitelerinde şöyle bir yazı vardı. 2023 Hazirana kadar sabit fiyat garantisi gibi bir şey yazıyordu. Gelen mesajda yeni dönem faturanız 249 olacaktır diyor. Destek ekibine yazdığımda zamlardan dolayı diyorlar. Zam geleceğini bilmiyorlar mı?
Merhaba, sabit fiyat sözü verdiğimiz dönem 1 Mart - 1 Mayıs 2022 tarih aralığında abone olan yeni kullanıcılarımıza söz verdiğimiz gibi fiyatlarında değişiklik yapmadık.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı