TurkNet internet hızı yavaş

MuhendisBey23

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır TurkNet kullanıyorum ve 50 Mbps hız alıyorum. Ancak indirme ve upload yönünden hiçbir sorun olmamasına rağmen eski sağlayıcıma göre daha yavaş ve birçok sorun yaşıyorum. Ne modem değişti, ne ayarlarda değişti ne de kablolarıma bir şey oldu. Sorun kesinlikle TurkNet kaynaklı. Ne önerirsiniz? Millenicom 35 Mbps kullanıyordum. Fiyat 110 TL firma değişeyim dedim pişman ettiler beni.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır TurkNet kullanıyorum ve 50 Mbps hız alıyorum. Ancak indirme ve upload yönünden hiçbir sorun olmamasına rağmen eski sağlayıcıma göre daha yavaş ve birçok sorun yaşıyorum. Ne modem değişti, ne ayarlarda değişti ne de kablolarıma bir şey oldu. Sorun kesinlikle TurkNet kaynaklı. Ne önerirsiniz? Millenicom 35 Mbps kullanıyordum. Fiyat 110 TL olunca firma değişeyim dedim pişman ettiler beni.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 aydır TurkNet kullanıyorum ve 50 Mbps hız alıyorum. Ancak indirme ve upload yönünden hiçbir sorun olmamasına rağmen eski sağlayıcıma göre daha yavaş ve birçok sorun yaşıyorum. Ne modem değişti, ne ayarlarda değişti ne de kablolarıma bir şey oldu. Sorun kesinlikle TurkNet kaynaklı. Ne önerirsiniz? Millenicom 35 Mbps kullanıyordum. Fiyat 110 TL firma değişeyim dedim pişman ettiler beni.
Merhabalar, belirttiğiniz hızlara ulaşmanıza rağmen internet performansında bir problem olduğunu düşünüyorsanız online işlem merkezi üzerinden hız - performans başlıklı destek kaydı oluşturmanızı rica edeceğim. Devamında arkadaşlarım gereken incelemeyi sağlayıp çözüm sunacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı