TurkNet internet sürekli kopuyor

N11'den nexans CAT 6 kabloya bakabilirsiniz. VDSL gelmesi zor ki santralden de anladığım kadarıyla epey bir uzaksın. Yinede @krc_ysf a Twitter üzerinden mesaj at. Kimilerinin isteğini hemen yapıyor, kimilerininkini yapmıyor, anlamadım kendisini fakat kendisi 3 senedir boş port sorunu yüzünden hizmet alamamamı 1 hafta içinde boş portlar getirerek düzeltti. Şansınızı deneyin.

Bize kablo evin üstünden geliyor mahallede yaşadığımız için bir tanıdığımız siyah kablo olmasını tavsiye etmişti kargalar yüzünden nexans markasının siyah kablosunu bulamadım alternatif bir marka söyler misiniz bir de kime yaptıracağım kablolama işlemini TürkNet yapıyor mu acaba?

Bize kablo evin üstünden geliyor mahallede yaşadığımız için bir tanıdığımız siyah kablo olmasını tavsiye etmişti kargalar yüzünden nexans markasının siyah kablosunu bulamadım alternatif bir marka söyler misiniz bir de kime yaptıracağım kablolama işlemini TürkNet yapıyor mu acaba?
İç tesisat sizin sorumluluğunuzda. TurkNet yapmaz fakat elektrikçi kablolama işlemini yapar. Tabii bu sefer kablonun yanında elektrikçiye de para ödersiniz. Biraz araştırıp alternatif siyah kablo bulursam döneceğim.
Nexans CAT 6 dan başka alternatif siyah kablo bulamadım. Size tavsiyem kablonun dışını siyah kablo koruyucu tarzı bir şey ile kapatmanız. Elektrikçi bunu yapar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
İç tesisat sizin sorumluluğunuzda. TürkNet yapmaz fakat elektrikçi kablolama işlemini yapar. Tabii bu sefer kablonun yanında elektrikçiye de para ödersiniz. Biraz araştırıp alternatif siyah kablo bulursam döneceğim.
Nexans CAT 6'dan başka alternatif siyah kablo bulamadım. Size tavsiyem kablonun dışını siyah kablo koruyucu tarzı bir şey ile kapatmanız. Elektrikçi bunu yapar diye düşünüyorum.

İlginiz için çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı