TurkNet kurulum ekibi işini yapmadan geri gitti

picarean

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba, Türk Telekom'dan TurkNet GigaFiber'e geçiş yaptım ve bugün kuruluma geldiler. Kuruluma gelen arkadaş internet kablosunun kanalın içinden geçirilmesi gerektiği ve bunu kendisinin yapmayacağını, bizim elektrikçide yaptırmamız sonra da kendilerini çağırmamızı söyledi ve geri gitti. Elektrikçiye yaptırmak da ayrı bir masraf. Bu işi kendilerinin yapması gerekirken yapmadı.

Evinize internet bağlayacağız diye para alıyorlar değil mi? Öncesinde ise alt yapı sorgulanıyor, gerekli kontroller yapılıyor ve size internet bağlayacağız diyorlar. Ama internet bağlamaya geliniyor ve sizden kaynaklı olmayan bir sorundan ötürü internet bağlanamıyor. Müşteri hizmetleri ile konuşup hakkınızı arayın, kullanamayacağınız bir hizmete para ödemeyeceğinizi de belirtin bence.

Evinize internet bağlayacağız diye para alıyorlar değil mi? Öncesinde ise altyapı sorgulanıyor, gerekli kontroller yapılıyor ve size internet bağlayacağız diyorlar. Ama internet bağlamaya geliniyor ve sizden kaynaklı olmayan bir sorundan ötürü internet bağlanamıyor. Müşteri hizmetleri ile konuşup hakkınızı arayın, kullanamayacağınız bir hizmete para ödemeyeceğinizi de belirtin bence.

Yarın arayacağım zaten, tıpış tıpış gelip yapacaklar onu. @TurkNet Destek Ayşegül @500498.

Merhaba, Türk Telekom'dan TurkNet GigaFiber'e geçiş yaptım ve bugün kuruluma geldiler. Kuruluma gelen arkadaş internet kablosunun kanalın içinden geçirilmesi gerektiği ve bunu kendisinin yapmayacağını, bizim elektrikçide yaptırmamız sonra da kendilerini çağırmamızı söyledi ve geri gitti. Elektrikçiye yaptırmak da ayrı bir masraf. Bu işi kendilerinin yapması gerekirken yapmadı.
Merhaba, ekiplerimiz kablolama işlemlerini yapmaktadır ancak daire içinde kabloları kanal içinden geçirmek için sizin elektrikçiden destek almanız gerekiyor. Süreci kontrol edebilmem için destek kayıt numaranızı iletir misiniz?

Merhaba, ekiplerimiz kablolama işlemlerini yapmaktadır ancak daire içinde kabloları kanal içinden geçirmek için sizin elektrikçiden destek almanız gerekiyor. Süreci kontrol edebilmem için destek kayıt numaranızı iletir misiniz?

Görüştüm müşteri hizmetleriyle gelip yapacaklar. Elektrikçiyle görüşmem gerekebilecek durumlar olacaksa neden bunu önceden belirtmediniz bana.

Turknetin en büyük sorunu bence bu. Daireye elektrikçiler hiç de başarılı çekemiyorlar. Koparanı, kıranı, fazla para alanı gibi bir çok sebep sayılabilir. Teknofix ekibi ile bazı şehirlerde anlaşması var ve onlar her şekilde yardımcı oluyorlar.

Görüştüm müşteri hizmetleriyle gelip yapacaklar. Elektrikçiyle görüşmem gerekebilecek durumlar olacaksa neden bunu önceden belirtmediniz bana.

Yeniden konuştuk sorup geri dönüş yapacağım deyip duruyorlar, geri dönüşde yapmadılar, bir internet bağlatacağız işkence resmen. Çalışanlarınız üşendiği için kablolamayı elektrikçide yaptırın diyorlar. @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku @500498

Son düzenleme:

Geri
Yukarı