TurkNet kuruluma ne zaman gelir?

aliwild517

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Dün sabah başvuru yaptım, öğlen sözleşme ve kimlik onaylandı. Sadece saha ekibinin beni arayıp randevu alması kaldı ama dünden beri arayan soran yok, önceki internetimi iptal ettirdiğim için şu anda internetsiz kaldım. Türk Telekom'u ararsam TurkNet'teki müşteri numaramı verip yardımcı olurlar mı?

Dün sabah başvuru yaptım, öğlen sözleşme ve kimlik onaylandı. Sadece saha ekibinin beni arayıp randevu alması kaldı ama dünden beri arayan soran yok, önceki internetimi iptal ettirdiğim için şu anda internetsiz kaldım. Türk Telekom'u ararsam TurkNet'teki müşteri numaramı verip yardımcı olurlar mı?
Merhabalar, aktivasyon işlemleri ortalama 2 ila 6 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Ekipler mümkün olan en kısa süre içinde arama yaparak randevu alacaklardır.

Merhaba, aktivasyon işlemleri ortalama 2 ila 6 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Ekipler mümkün olan en kısa süre içinde arama yaparak randevu alacaklardır.

Derslerim sebebiyle internetsiz kaldığım için sıkıntı yaşıyorum. Dün müşteri hizmetlerini arayıp işlemleri hızlandırabilir misiniz diye sorduğumda hızlandırmak için ilettiğini söyledi, sizin ekstra yardımcı olma şansınız var mı?

Derslerim sebebiyle internetsiz kaldığım için sıkıntı yaşıyorum. Dün müşteri hizmetlerini arayıp işlemleri hızlandırabilir misiniz diye sorduğumda hızlandırmak için ilettiğini söyledi, sizin ekstra yardımcı olma şansınız var mı?
Destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı