TurkNet kuryesi gelmiyor

patriXLS

Centipat
Katılım
18 Haziran 2020
Mesajlar
541
Makaleler
1
Çözümler
1
@TurkNet Destek Ali merhabalar, kuryenin normalde 2 gün içerisinde belgeleri getirmesi lazım lakin dün sözde bizi aramış ve ulaşamamış. Bakıyorum aramalara, hiç kimse yok. Her neyse, bu sefer dedim yarın gelir, bugün de yok. Yani ben bir an önce TurkNet'li olayım diyorum, direkt soğumaya başlıyorum. Gelmek istemiyorsa söyleyebilir :)
 

Mr. KEY

Kilopat
Katılım
5 Mayıs 2016
Mesajlar
1.643
Çözümler
2
Geçen yıl aynı olayı yaşadım. Tam 20 gün kurye bekledim. Gelmeyince iptalini istedim farklı bir ISS den internet aldım ertesi gün gelmişlerdi kuruluma. Sonrasında gelmeyen kuryenin faturasını kesmişler bana.🙂 BTK ya yaptığım şikayet neticesinde fatura iptal olmuştu.
 

Xantern

Megapat
Katılım
15 Ağustos 2019
Mesajlar
5.258
Makaleler
3
Çözümler
106
Yer
🏹
Aynı problemi biz de yaşadık. Şakasız yaklaşık olarak 1 ay bekledik. Daha sonra TTNET taahhütümüz bittiğinden dolayı internetsiz kalmamak için TurkNet'e geçişimizi iptal edip TTNET taahhütünü yeniledik. Daha sonra da birkaç gün ara ile 6-7 kez arayıp TurkNet'ten memnun kaldınız mı diye sordular. Geçmediğimizi her seferinde söylememize rağmen :)
 
KS
KS
patriXLS

patriXLS

Centipat
Katılım
18 Haziran 2020
Mesajlar
541
Makaleler
1
Çözümler
1
Ya bir de aradık diyor ona çıldırıyorum ben 1 ay sözleşmemin kalmasına rağmen geçmek istiyorum adamlar herhalde benim iyiliğimi düşünüyor ilginç :/
 
Yukarı