TurkNet kuryesi gelmiyor

@500498 merhabalar, kuryenin normalde 2 gün içerisinde belgeleri getirmesi lazım lakin dün sözde bizi aramış ve ulaşamamış. Bakıyorum aramalara, hiç kimse yok. Her neyse, bu sefer dedim yarın gelir, bugün de yok. Yani ben bir an önce TurkNet'li olayım diyorum, direkt soğumaya başlıyorum. Gelmek istemiyorsa söyleyebilir :)
Merhabalar, mesaj yoluyla iletişime geçtim. Müşteri numaranızı iletirseniz sürecinizi inceleyeceğim.

TurkNet'siz cidden çok iyisiniz bravo ya tam diyorum sorunu çözdüler sorun üstüne sorun çıkarıyorsunuz ilk sorunum kuryenin aramıyor olmasıydı tamam o sorun çözüldü şimdi de 07.12.2021 tarihinde olan randevuyu 08.12.2021 tarihine aktarmışsınız kafanıza, göre arıyorum müşteri hizmetlerini diyor ki bizde bilmiyoruz neden aktardıklarını gülmekten bari birbirinizden haberiniz olsun :)

Kuryeler doğrudan TurkNet'e bağlı değiller. Aracı bir firma var diye biliyorum arada, her şehirde birileri ile anlaşılıyor ve tek TurkNet'e bakmıyorlar hemen hemen tüm ISS'ler ile anlaşmaları var. Aynı kişiler farklı firmalar adına gelebiliyor ve arayabiliyor.

Kuryeler doğrudan TurkNet'e bağlı değiller. Aracı bir firma var diye biliyorum arada, her şehirde birileri ile anlaşılıyor ve tek TurkNet'e bakmıyorlar hemen hemen tüm ISS'ler ile anlaşmaları var. Aynı kişiler farklı firmalar adına gelebiliyor ve arayabiliyor.

TurkNet ile konuştuğumda kendileri otomatik olarak 8ine aktardıklarını söylemişler benim için önemli olan sebebini öğrenebilemkti :)

Yeni konular

Geri
Yukarı