Çözüldü TurkNet kuryesi ne zaman gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Üzgün Makaron

Hectopat
Daha fazla  
TurkNet kurye randevum 30/09/2021 tarihine alınmıştı fakat hala kurye gelmedi. tahmini kaç gün sonra gelir bilgili ve deneyimli olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu açtıktan yaklaşık 1.5 saat sonra kurye evime evrakları imzalatmak için geldi ve evrakları teslim ettim. 30/09/2021 tarihinde kurye randevum oluşturulmuş ve saat 18.30 gibi de kurye gelip evrakları imzalattı. TurkNet'e geçiş başvurusunu yaptıktan 3 gün sonra kurye geldi.
Bu kadar gereksiz bilgiyi verme sebebim eğer TurkNet'e geçmiş ve bilgisi olmayan kişiler olursa bilgilensinler diye. Mesaj yazma zahmetinde bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Neden kendilerini arayıp sormak yerine, buradan yardım istiyorsun? Onlar daha net bir cevap vermeyecek mi sana?

İlk olarak aranılmıyor fakat Online işlemler üzerinden sorabiliyoruz. Sorduğumda ise ertesi gün veya iki gün sonra cevap veriyorlar. Belki burada tecrübeli kişiler vardır ve yardımcı olurlar diye böyle bir konu açtım. Ek olarak TurkNet'in müşteri desteği 0 sürekli farklı söylüyorlar.

Artı -2 Eksi
Konuyu açtıktan yaklaşık 1.5 saat sonra kurye evime evrakları imzalatmak için geldi ve evrakları teslim ettim. 30/09/2021 tarihinde kurye randevum oluşturulmuş ve saat 18.30 gibi de kurye gelip evrakları imzalattı. TurkNet'e geçiş başvurusunu yaptıktan 3 gün sonra kurye geldi.
Bu kadar gereksiz bilgiyi verme sebebim eğer TurkNet'e geçmiş ve bilgisi olmayan kişiler olursa bilgilensinler diye. Mesaj yazma zahmetinde bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı