TurkNet mi Kablonet mi?

Enkax

Femtopat
Arkadaşlar, sizce TurkNet mi Kablonet mi? Kablonet'in alt yapısı binamda var. Bunu da göz önünde bulundurmak gerek.

orkunyilmaz

Picopat
Yer
Lingshan Adaları
TürkNet al, Kablonet pişmanlıktır.

Tolga Samet

Kilopat
Kablonet varsa tabii ki Kablonet. TurkNet ile kanser olmak istemezsin, ben oldum maalesef. Değerler çok iyi olmasına rağmen sürekli kesiliyordu, aynı binada Türk Telekom kullanırken hiçbir sorun yaşamadım. Aynı şekilde aşağıdaki daire de Türk Telekom kullanıyordu. Şu an farklı yerde Kablonet kullanıyorum, 1 senede sadece 1 kez 2 dakikalık kesinti yaşadım. Değerler şahane, 90 TL'ye 100Mbps. Eğer taahhüt dert olmayacaksa senin için Kablonet.

RockNRolla

Hectopat
TürkNet alt yapına bağlı alt yapın iyi ise sıkıntısız canavar gibi kullanırsın. Altyapının desteklediği en yüksek hızı verir. Kablonet'te yıllarca kullandım hiç sıkıntı çekmedim yeni taşındığım yerde olmadığı için TürkNet aldım.

R0T

Hectopat
Kablonet kullanıyorum binamda fiber altyapı var download/upload/ping değerleri gayet iyi lâkin standart modemin kapsama alanı bana düşük geldi. Bunun dışında bir problem yaşamadım.

KS
E

Enkax

Femtopat
TürkNet alt yapına bağlı alt yapın iyi ise sıkıntısız canavar gibi kullanırsın. Altyapının desteklediği en yüksek hızı verir. Kablonet'te yıllarca kullandım hiç sıkıntı çekmedim yeni taşındığım yerde olmadığı için TürkNet aldım.

Altyapım kötü Kablonet yeni altyapı getirdi sonuçta en iyisi ona geçmek gibi.

Yeni konular

Yukarı