TurkNet mi, Netspeed mi?

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir internet alacağım. Bana Netspeed önerildi. Netspeed'de 83 Mbps, TurkNet ise 70 Mbps alıyorum. Şu an kullandığım internet Türk Telekom ve çok sıkıntı çıkartıyor. Ping çok sıkıntılı. Benim istediğim ping çıkmaması ve hızlı olması. Hangisi daha iyi?

Yeni bir internet alacağım. Bana Netspeed önerildi. Netspeed'de 83 Mbps, TurkNet ise 70 Mbps alıyorum. Şu an kullandığım internet Türk Telekom ve çok sıkıntı çıkartıyor. Ping çok sıkıntılı. Benim istediğim ping çıkmaması ve hızlı olması. Hangisi daha iyi?

Bence Netspeed 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum.

Son düzenleme:
Bence TurkNet hocam.Ping değeri felan genelde stabil oluyor.

TurkNet kullanıyorum League of Legends EU West sunucusunda sabit 30 ms ile oynuyorum.

Aslında ikisi arasında bir fark yok hemen hemen aynı hizmeti alırsınız. Fiyat olarak avantajı varsa Netspeed tercih edilebilir fakat aynı fiyat aralığında olursa TurkNet abonesi olarak, AKK kaldırma GigaFiber gibi öncü hizmetlerinden dolayı desteklemiş olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı