TurkNet mi Turkcell Superonline mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar binanın altyapısı 100 Mbps destekliyormuş. Sizce TurkNet mi alayim Turkcell Superonline mi? Evde 4 kişiyiz. Online oyunlar oynayan biriyim kesilmesini istemem. Hangisi daha sağlam ve iyidir?

Türknet tabikide. En azından ilerde hattın güçlenirse sabit fiyatla fiber hız alabilirsin. Ben de 100mbite kadardı fiber gelmiş geçiş yaptım sabit fiyata.

Hocam TurkNet'i öğrenci evimde (Sarıyer) 6 ay kullandım bunun 2 ayı bağlanmasını beklemek, 1 ayı birilerinin gelip sökmesini beklemek oldu internet hızı olarak 100 Mbps altyapımız vardı ama hiç memnun değildim aşırı yüksek ping oluyordu. Superonline bilmiyorum denemedim biz TTNET geçmiştik ama TurkNet bölgesel olarak iyi diye düşünüyorum bazıları çok memnun bazıları çok pişman benim gibi.

Baksanaza abi pişmanlık yani adam parasıyla rezil oluyor resmen.

Baksanaza abi pişmanlık yani adam parasıyla rezil oluyor resmen.

Hocam eyvallah ya soğuttu benden. Böyle müşteri hizmeti mi olur Ya yazık günah adamı uğraştırıyorlar.

Hocam TurkNet'i öğrenci evimde (Sarıyer) 6 ay kullandım bunun 2 ayı bağlanmasını beklemek, 1 ayı birilerinin gelip sökmesini beklemek oldu internet hızı olarak 100 Mbps altyapımız vardı ama hiç memnun değildim aşırı yüksek ping oluyordu. Superonline bilmiyorum denemedim biz TTNET geçmiştik ama TurkNet bölgesel olarak iyi diye düşünüyorum bazıları çok memnun bazıları çok pişman benim gibi.

Ben bir anadolu şehrinde Türknete başvurdum. Aynı gün telekom geldi bağlantıyı yaptı, ertesi gün Türknet aradı gelelim dedi ben de modem temin edemediğim için gelmeyin dedim. Daha sonra arayıp randevu isteyebilirsiniz dediler.

Arkadaşlar binanın altyapısı 100 Mbps destekliyormuş. Sizce TurkNet mi alayim Turkcell Superonline mi? Evde 4 kişiyiz. Online oyunlar oynayan biriyim kesilmesini istemem. Hangisi daha sağlam ve iyidir?
Bu nasıl bir sorudur? Her ikiside farklı altyapıyı kullanıyor. Adresinizde hem telekom hem süperonline altyapısı mı var? Düzgün bilgi verirseniz yardımcı olalım.

Bu nasıl bir sorudur? Her ikisi de farklı altyapıyı kullanıyor. Adresinizde hem Telekom hem Superonline altyapısı mı var? Düzgün bilgi verirseniz yardımcı olalım.

Bugün Turkcell'e gittim. Altyapı yokmuş. Türk Telekom altyapısı varmış. Fiber var dediler. Sizce Türk Telekom'un fiberine güvenip Türk Telekom'a geçilir mi?

Geri
Yukarı