TurkNet modem veriyor mu?

gODofstatik

Hectopat
Herkese merhaba, yaklaşık 3 yıldır belki daha fazladır Türk Telekom internet kullanıyorum. Yaklaşık hızı 11.45 Mbps. (Steam indirme hızı 1.2). Upload hızım ise 0.60 olarak şu an. Biliyorum berbat. Bugün sözleşmesi bitiyor ve TurkNet'i aradım oraya geçmek istediğimi söyledim 100Mbps olan hizmeti istedim 140 TL. Altyapım 82 Mbps ve 8 Mbps'e kadar upload destekliyor. Modemin çok eski ilk interneti aldığım zamanların ADSL modemi. TurkNet'e geçtiğim için VDSL modem lazım destekleyen şekilde. Modemi onlar temin ediyor mu yoksa biz mi alıyoruz? TurkNet sitesin 800 TL civarı modem var. Onu mu almak lazım yoksa ücretsiz özgür iletişim temin ediyor mu?
Müşteri hizmetleri aradım aboneliğimi başlattım kurye belge falan getirecekmiş onlar onaylandıktan sonra geçiş olacakmış tek aklıma takılan modem konusu oldu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Bizim evde fiber var, modem verdiler ama herhangi bir kira ya da ücret vermiyoruz. Aboneliğimizi iptal ettiğimiz zaman geri iade edeceğiz. Bu arada kutusu ve kutu içeriği saklanmalı yoksa almıyorlar ve modem ücretini talep ediyorlar.

TurkNet modem vermiyor. Kendimiz alıyoruz. Bizde Türk Telekom kullanıyorduk. 1 sene önce TurkNet'e geçtik ancak bizim modem ADSL olduğu için uyumsuzluk çıkardı. Modem satın almak zorunda kaldık. 368 lira civarıydı. Şimdi sanırım 1000 lira civarında. Öyle biliyorum. Hatam varsa düzeltin.

TurkNet modem vermiyor. Kendimiz alıyoruz. Bizde Türk Telekom kullanıyorduk. 1 sene önce TurkNet'e geçtik ancak bizim modem ADSL olduğu için uyumsuzluk çıkardı. Modem satın almak zorunda kaldık. 368 lira civarıydı. Şimdi sanırım 1000 lira civarında. Öyle biliyorum. Hatam varsa düzeltin.

Aynı durumu bende yaşayacağım büyük ihtimal. TurkNet'in kendi modemi 800 TL civarı onu alacağım. Bu TurkNet'ten kaç güne gelirler kurulum vs.

TurkNet modem vermiyor, sadece GigaFiber kampanyasında ücretsiz modem veriyor onun içinde altyapının 1000 Mbps desteklemesi gerekiyor aksi takdirde modem vermiyor. Bende Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim fakat hala Türk Telekom'un modemini kullanıyorum pek bir şey fark etmiyor. Türk Telekom'un modemleri ise genellikle 300 Mbps destekliyor diye biliyorum çok fazla masrafa girmiyim diyorsan elindeki modemi iyicene araştır belki destekliyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı