TurkNet müşteri hizmetleri

Yaxi1

Decapat
Şu anda Turkcell Superonline 24Mbps kullanıyorum, bitince alt yapımın desteklediği TurkNet'in 75Mbps'lik paketine geçmeyi planlıyorum fakat TurkNet'in müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor deniyor. Bir sorun yaşarsam müşteri hizmetlerine ulaşabilir miyim? TurkNet'in müşteri hizmetleri sorunu yüzünden geçmeye korkuyorum.

Şu anda Turkcell Superonline 24Mbps kullanıyorum, bitince alt yapımın desteklediği TurkNet'in 75Mbps'lik paketine geçmeyi planlıyorum fakat TurkNet'in müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor deniyor. Bir sorun yaşarsam müşteri hizmetlerine ulaşabilir miyim? TurkNet'in müşteri hizmetleri sorunu yüzünden geçmeye korkuyorum.
Türknet'e online işlemlerden ulaşılabiliyor diye biliyorum ben de türknet kullanıyorum fakat denemedim. Onun dışında arayarak abone isen sadece robot ile konuşabiliyorsun robot yerine temsilciye bağlanırsan da sadece abonelik başvurularıyla ilgilendiğini söylüyor.

Ben kendi yaşadığımı söyleyeyim:

Kasım ayının başında falan internetim kesildi, Online İşlemler uygulaması üzerinden destek kaydı bıraktım. Sürekli yok "TT ekiplerine iş emrini ilettik" vs. deyip oyaladılar. 20 gün internetsiz kaldım, bir türlü sorunum çözülmedi. Son çare ISS değiştirdim.

TürkNet'e telefonla ulaşamayıp müşteri hizmetleri kötü diyen insanlar Online İşlemler'in ne işe yaradığını bilmiyorlar. Tüm isteklerinizi arıza olur bilgilendirme isteği olur bunun gibi şeyleri bilet açarak onlara gönderdiğinizde maksimum 1 günde cevap alıyorsunuz. Telefonla arayarak sadece zamanınızı boşa harcamış olursunuz.

Hocam bende TurkNet kullanıyorum 100 Mbps hız alıyorum müşteri hizmetleri olayı biraz sıkıntı benim sadece bir kere işim düştü onu hemen çözdüler ama fiziksel destek sorun.

TürkNet'e telefonla ulaşamayıp müşteri hizmetleri kötü diyen insanlar Online İşlemler'in ne işe yaradığını bilmiyorlar. Tüm isteklerinizi arıza olur bilgilendirme isteği olur bunun gibi şeyleri bilet açarak onlara gönderdiğinizde maksimum 1 günde cevap alıyorsunuz. Telefonla arayarak sadece zamanınızı boşa harcamış olursunuz.
İnternet konusunda online işlemlerle uğraşmak biraz alışılagelmişin dışında. Birçok sorunu Türk Telekom kullanan birisi olarak arayarak halletmeye çalışıyorum ve genelde işe yaramıyor. Her şeyle ilgileniyorsalar TürkNet'e geçmek gerçekten mantıklı gibi.

İnternet konusunda online işlemlerle uğraşmak biraz alışılagelmişin dışında. Birçok sorunu Türk Telekom kullanan birisi olarak arayarak halletmeye çalışıyorum ve genelde işe yaramıyor. Her şeyle ilgileniyorsalar TürkNet'e geçmek gerçekten mantıklı gibi.
TürkNet fiziksel mağazası olmayan, Amazon gibi tüm işlerini sanal ortama taşıyan yenilikçi bir şirket. Bunu onlar da söylüyor. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der misali bunu bilmeyip gözü kapalı alan insanlar üzerine kötü yorum yapıyorlar tüm olay bundan ibaret.

Geri
Yukarı