TurkNet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle merhabalar. TurkNet bugün beni arayıp modemimin modelini öğrenmek istedi. Yeni bir bağlantı sistemine geçeceksiniz dedi. Ama dediği şeyi unuttum. Bende nedenini sordum. Yeni bağlantı sistemini destekleyip desteklemeyeceğine bakacaklarını söyledi. Bende söyledim modeli falan. Bana internetinizin hızı 16'dan 35'e çıkacak dedi. Fiyatta bir değişiklik olup olmayacağını sordum olmayacak dedi. Doğal olarak o an kabul ettim. Ve aynı soruyu birkaç defa daha sordum. Yine aynı cevabı verdi. Bende onayladım. Yeni bağlantı sistemine 3 gün içerisinde gireceği söylendi. Ve internetimde bir hız artışı oldu. Ama içim hiç rahat değil. Aklıma takılan bir sürü soru var. Bende doğal olarak geri müşteri hizmetlerini aradım ama sesli yanıt, tuşlama işlemi vs. dedi. Bir türlü ulaşamadım. Acaba ben müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Peki o yeni geçilecek bağlatının adı nedir? Modemimde DLS yanıyor ama eski modemimde ADSL idi.
Attığım linkten DM üzerinden şikayetini belirtmen gerek.
Peki teşekkür ederim. Umarım hallolur.

35'e kadar aynı fiyattan veriyorlar kendi altyapılarında olmayan kişilere, 50 ve üzeri için 10TL gibi bir rakam ekliyorlar. Belli ki bölgende boş VDSL port olduğu için seni o porta taşımışlar, endişe edilecek bir durum yok.

35'e kadar aynı fiyattan veriyorlar kendi altyapılarında olmayan kişilere, 50 ve üzeri için 10TL gibi bir rakam ekliyorlar. Belli ki bölgende boş VDSL port olduğu için seni o porta taşımışlar, endişe edilecek bir durum yok.
Upload hızı değişir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı