TurkNet nasıldır?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
10 Ocak'ta Türk Telekom ile olan sözleşmem bitiyor ve sırf tepki olarak farklı bir operatöre geçmeyi düşünüyorum. TurkNet ile olan deneyimleriniz nasıldır? TurkNet üzerinden "ne kadar hız alırım?" sorgulaması yapınca karşıma bu değerler çıkıyor. Hali hazırda Türk Telekom bana 3 - 4 MBPS değer veriyor, geçiş yapsam da pek bir şey değişmeyecek ama sırf tepki olsun diye geçiyorum. Bu arada TurkNet'te herhangi bir taahhüt yok diye biliyorum, yani istediğim gibi çıkabilir miyim yoksa aboneliği iptal etmeye çalışırken zorluk çıkarırlar mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (38).png
    Ekran Görüntüsü (38).png
    30,7 KB · Görüntüleme: 60
Hangi firmayı denerseniz deneyin düşük hız alacaksanız, altyapınız kötü.
TurkNet'e ADSL altyapınız varsa geçmenizi tavsiye etmiyorum. 9 Mbps için 85 TL pahalı. Netspeed'e geçin bence TurkNet yerine.

Netspeed markasını pek duymadım. Ondan dolayı biraz tedirgin yaklaşıyorum.
İnternette alacağınız performans firmadan çok altyapınıza bağlı. Netspeed güvenilir bir firmadır. ADSL altyapınız olduğu için fahiş fiyatlar vermeye gerek yok. Netspeed ADSL kampanyalarından birine geçebilirsiniz.

İnternette alacağınız performans firmadan çok altyapınıza bağlı. Netspeed güvenilir bir firmadır. ADSL altyapınız olduğu için fahiş fiyatlar vermeye gerek yok. Netspeed ADSL kampanyalarından birine geçebilirsiniz.
Teşekkürler, biraz firmayı araştırayım ardından geri dönüş yaparım. Bu arada Netspeed firmasının kaç kullanıcısı var, bu bilgiye bir yerden ulaşabiliyor muyuz?

Teşekkürler, biraz firmayı araştırayım ardından geri dönüş yaparım. Bu arada Netspeed firmasının kaç kullanıcısı var, bu bilgiye bir yerden ulaşabiliyor muyuz?
Kaç kullanıcısının olduğuna dair bir bilgi yok internette fakat 200.000'den az abonesi var. E-Devlet uygulamasında Netspeed yer almıyor çünkü abone sayısı 200.000'den az.

Yeni konular

Geri
Yukarı