TurkNet nasıldır?

Loremm

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba şu an da kullandığım operatör Vodafone ve her ay 85 TL ödeyip 20 Mbps Dowload 2 Mbps Upload alıyorum ve arada teknik sıkıntılarda oluyor. Size sorum şu; TürkNet altyapı sorgulattım ve ayda 85 TL'ye 100 Mbps Dowload 50 Mbps Upload alabiliyorum ve şunu sormak istiyorum yani fiyatlar aynı fakat arada ki fark çok büyük bu gerçek midir? Şaka gibi geliyor yani inanamıyorum aynı fiyata ben bur da ne alıyorum adamlar aynı fiyata ne alıyor? Ayrıca TürkNet kullanıcısı varsa yorumlarını beklerim.

Bir haftadan beri TurkNet kullanıyorum, 16:00 20:00 ve 00:00'da sabit bir şekilde 15 dk internet aşırı yavaşlıyordu. DNS değiştirdiğim zaman bu sorunum çözüldü şimdilik. Bir tek bu sıkıntısını gördüm. Eğer altyapısı iyi bir yerde oturuyorsan seni üzmez, ben şu anda 100 mbps paketini kullanıyorum ama 110 mbps download ve 11 mbps upload alıyorum.

1 Aydır her akşam saat 19'dan sonra durum bu:

yyq.PNG

Şansın varsa yaşamazsın. Şu an çoğu TurkNet kullanıcısı bu durumu yaşıyor. Her gün sürekli iptal alıyor firma.

19'dan önce de durum bu:

tqtq.png

2 yıldır TurkNet kullanıyorum, ilk defa böyle bir sorun yaşıyoruz. 1 Aydır hiçbir şekilde sorun çözülmedi, müşteri hizmetleri olmadığı için görüşebileceğin birisi de yok. Destek kaydı oluşturursan robotlar tarafından otomatik geri dönüş yapılıyor.

Adsız.png

Bende durum bu şu anda, şimdi test yaptım. DNS değiştirdim ve kopma sorunu da şimdilik gözükmüyor. Yoksa bu saatlerde internet yavaşlamaya başlardı.
İstisnasız her gün internetim kopuyor. 85 TL'ye 35 Mbps paket kullanıyoruz 100 Mbps için fazladan para istiyorlar.
Ben 85 liraya Yalın internet kullanıyorum, 100 mbps paketini. Sizde nasıl 85 TL'ye 35 mbps oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı