TurkNet nasıldır?

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar Türk Telekom'un bana sunduğu yüksek fiyatlardan sonra birçok kişinin önerisi üzerine TurkNet'i düşünmeye başladım. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
Nasıldır? Kesinti vs. oluyor mu? Bana 35 Mbps interneti 85 Lira olarak sunuyorlar, bu 35 Mbps tam olarak veriliyor mu? Sıkıntıları var mıdır?

Arkadaşlar Türk Telekom'un bana sunduğu yüksek fiyatlardan sonra birçok kişinin önerisi üzerine TurkNet'i düşünmeye başladım. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
Nasıldır? Kesinti vs. oluyor mu? Bana 35 Mbps interneti 85 lira olarak sunuyorlar, bu 35 Mbps tam olarak veriliyor mu? Sıkıntıları var mıdır?

Ben de bugün yolladım belgeleri imzalayıp bakalım göreceğiz nasıl. Ama süreç biraz sancılı oldu. Bana vaat ettikleri hız 100 Mbps alabileceğim de 100 Mbps tabii söylenen bu geçiş yapınca güncellerim burayı. Bu arada 85 lira paket. Türknetin sitesinde alabileceğiniz maksimum hızı gösteriyor adresinizi girdiğiniz taktirde.

2 yıldır TürkNet kullanıyorum. Bazen 35 üstü veriyor bazen altı değişiyor o. Fiyatına göre memnunum ama bizim binanın tesisatı çöp olduğu için ping yüksek.

Ben de bugün yolladım belgeleri imzalayıp bakalım göreceğiz nasıl. Ama süreç biraz sancılı oldu. Bana vaat ettikleri hız 100 Mbps alabileceğim de 100 Mbps tabii söylenen bu geçiş yapınca güncellerim burayı. Bu arada 85 lira paket. Türknetin sitesinde alabileceğiniz maksimum hızı gösteriyor adresinizi girdiğiniz taktirde.
Bulunduğum bölgede en yüksek hız 35'miş. 85 Liralık olan paket sanırım 16Mbps o halde?

Yeni konular

Geri
Yukarı