TurkNet nasıldır?

Altyapı izin verse ilk elden TurkNet'e değişeceğim. Dudak uçuklatan fiyatlara sadece 10Mbit download alabiliyorum.

1617042523235.png
Bende durum böyle açıkçası Türk Telekom'dan sonra ilaç gibi geldi.Sen bir de 100mbps diyorsun :)

Türk Telekom altyapısı ile 2020 Kasım'dan beri hizmet alıyorum. Sadece 1 kere gece 3'te gitti, o da reset atınca düzeldi, başka hiçbir sorun yaşamadım. Üstelik 4 arkadaşımı da kod ile davet ettim, 5 aydır bedava :)

Screenshot_1.png
Not: Arkada Netflix'ten dizi inmekte.

Yıllardır TTNET kullanıyorum. Burada sadece ADSL altyapısı var. O da dandikte. 16 Mbps internete 85 TL olarak geçecektim. Evrakları gönderdiler ama bazı bilgileri vermeyi unuttum. Düzelttirmek istedim. Ama bir kere abonelik yoluna girdin mi telefonla ulaşamıyorsun. Mesaj yazıyorsun genelde gün içerisinde 1 kez dönüş yapabiliyorlar ne zaman yazdığına bağlı olarak.
Duyduğum ve araştırdığım sorunlar nedeniyle özellikle bir arıza olduğunda çok sıkıntı yaşayan insan var. Ama TTNET ne zaman arıza olsa hemen o gün ya da ertesi gün geldi giderdi ve benim burada yılda en az bir kez sorun olur. Bu sorunlarla uğraşmamak için TTNET'te kaldım. 105 TL ye 24 Mbps internetim var şuan.

Bu arada Turknet sadece 16 Mbps verebiliyoruz şu anki bağlı olduğunuz porttan dedi. TTNet ise nasıl olduysa 24 teklif edip verdi. Ve bildiğim kadarıyla gelen giden olmadı bir düzenleme yapmak için.

Ben TürkNet'ten gayet memnunum. İnterneti bağladığımızdan beri çatır çatır çalışıyor. Biz de Türk Telekom mağduruyuz. :) Türknet'e geçince oh çektik. 35 Mbps download 5 Mpbs upload sorunsuz alabiliyorum.

Bu arada bölgeden bölgeye hizmet kalitesi değişebiliyor.

Geri
Yukarı