TurkNet nasıldır?

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba internetimizi değiştireceğiz ve internet gerçekten çekmiyor. 80 lira paket kullanıyoruz fakat bu bana hiç yetmiyor. Evdekilerde sıkıntı çekiyor. Bende TurkNet'e bakayım dedim. 85 TL 100 Mbps diyorlar. Sizce nasıldır? Bir de size sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba internetimizi değiştireceğiz ve internet gerçekten çekmiyor. 80 lira paket kullanıyoruz fakat bu bana hiç yetmiyor. Evdekilerde sıkıntı çekiyor. Bende TurkNet'e bakayım dedim. 85 TL 100 Mbps diyorlar. Sizce nasıldır? Bir de size sorayım dedim.

İnternet çekmiyordan kastınız ISS kaynaklımı yoksa modem kaynaklımı bunu anlamak lazım.
Şu anda hangi paketi kullanıyorsunuz modeminiz marka model ve modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşın.

Biz kullanıyoruz ama bunun yanında ek ücretler de var. Şu anda Türk Telekomdan hizmet almıyorsanız 108 TL Kurulum ücreti var, Modem taksidi var.

İnternet çekmiyordan kastınız ISS kaynaklımı yoksa modem kaynaklımı bunu anlamak lazım.
Şu anda hangi paketi kullanıyorsunuz modeminiz marka model ve modem arayüzünden hat değerlerinizi paylaşın.
Hocam valla vodafone kullanıyorum şu anlık speedtest değerim burada.
1621012457854.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam adam değiştirmek istiyormuş.
Hocam valla vodafone kullanıyorum şu anlık speedtest değerim burada.
Eki Görüntüle 1023453
Pinginiz iyi, Uploadınız da çok iyi. Modem kaynaklı olabilir.

Fiyatının ucuz olmasına kanıp aldığım sonradan çok pişman olduğum beni kanser eden internettir kendisi
Hocam ne kadara aldınız acaba öğrenebilir miyim ve paketine göre değişebilir.
Hocam adam değiştirmek istiyormuş.

Pinginiz iyi, Uploadınız da çok iyi. Modem kaynaklı olabilir.
Hocam bide yani bu azalıyor bazen yani bu bana yetmiyor alt komşumda kullanıyor interneti.

Geri
Yukarı