TurkNet nasıldır?

TurkNet'in kendi altyapısı var. GigaFiber ama daha çok yeni bir altyapı. Her yerde yok.

Anladım doğrudur benim yaşadığım yerde daha yeni yeni kentleşme oluşuyor Türk Telekom dahi yeni geldi kısaca bende yoktu bu arada TurkNet'in müşteri hizmetleride yok aradığınız zaman bir robot ile görüşüyorsunuz resmen işkence...

Anladım doğrudur benim yaşadığım yerde daha yeni yeni kentleşme oluşuyor Türk Telekom dahi yeni geldi kısaca bende yoktu bu arada TurkNet'in müşteri hizmetleride yok aradığınız zaman bir robot ile görüşüyorsunuz resmen işkence...
Var hocam Online İşlemlerden destek kaydı açarak hallediyorsunuz sorunlarınızı. Sadece telefondan konuşmuyorsunuz.

Hocam ne kadar dowland ve upload alıyorsunuz ve paketinizin ne kadar olduğunu sorabilir miyim?
Şu anda 80 küsür download 8 upload alıyorum. Hız testi bu şekilde. Günün her saati bu hızları sorunsuz alıyorum, ping değerlerimden gayet memnunum.

2021 yılında oturduğum mahallenin bitişiğindeki mahalleye Gigafiber döşeneceği açıklandı. 2022 yılında da benim oturduğum mahalleye döşenecek sanırım. Gigafiber gelene kadar VDSL kullanacağım, halihazırda memnun olduğum için sorun yok benim için zaten.

Tüm mesajları okudum fakat kararsız kaldım eğer alma diyorsanız ve sıkıntı çekerim dersenize başka bir internet önerebilir misiniz?
Hocam Turkcell Superonline Altyapı sorgulaması yapın. Diğerlerine göre biraz pahalı ama Fiberi çok iyi Turkcell'in.

Yeni konular

Geri
Yukarı