TurkNet nasıldır?

alpraynus

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Dhf Öğrencisi
TurkNet 100 Mbps'lik internete geçmeyi planlıyorum, vadettikleri hızları karşılayabilirler mi ya da sıkıntı yaşar mıyım? Altyapım fiber ve 200Mbps'e kadar destekliyor. 1 aydır Turkcell Superonline internetim sürekli sıkıntı çıkardığından yeni bir internet sağlayıcısı aradım ve gözüme en güzel TurkNet geldi. Müşteri temsilcisine ulaşmak zor demiş herkes ama öyle bir sıkıntı yaşamadım ve normalde benim kargoya vermem gereken evrakları bugün kendileri gelip elden alacaklar tam kapanma olduğu için.

Kullananlar varsa söyledikleri hızları karşılıyorlar mı? (Kayseri'de yaşıyorum, internet sitelerinde şehir şehir ping değerlerinde Kayseri diğer illere nazaran daha iyi durumda.)

TurkNet'e bende geçmek istiyorum ama internet kesilmesi gibi sıkıntılar yaşar mıyım bilmiyorum. Turk Telekom kullanıyorum hızı çok yavaş ama yağmurda fırtınada banamısın demedi. Altyapımız Turk Telekomun altyapısı ve dandik bir aktyapı değil. İnternet kesintileri yaşar mıyım?

Gayet iyi dostum. 35Mbps kullanıyorum, geceleri yoğunluk yokken 33 civarı veriyor, gün içinde ise 28'lerde takılıyor. Sıkıntı çıkarsa kendileri çözüyorlar ama onlara ulaşmak biraz sıkıntı ki tek sıkıntılı tarafı bu.
Üstteki arkadaşıma cevap: Aşırı nadir hocam. 1.5 ayda belki 1 kere ama kısa süreli.
Alttaki arkadaşıma cevap: Hocam OC'u nasıl yaptınız, rehber paylaşabilir misiniz?

Altyapınızda sorun yoksa pek sorun yaşamazsınız, daha fazla detay için yeni bir konu açın.
TurkNet'e bende geçmek istiyorum ama internet kesilmesi gibi sıkıntılar yaşar mıyım bilmiyorum. Turk Telekom kullanıyorum hızı çok yavaş ama yağmurda fırtınada banamısın demedi. Altyapımız Turk Telekomun altyapısı ve dandik bir aktyapı değil. İnternet kesintileri yaşar mıyım?

Ben 2.5 senedir Türknet kullanıyorum.Son 3 aydır kesilmeler oluyor oyun oynatmıyor.Bugün TÜrknet aboneliğimi iptal ettirip Türk Telekoma geçeceğim.28Mbs Hız alıyordum.Türk Telekom Adsl moduna geçicem muhtamelen 10Mbs hız falan alıcam.Bölgede boş vdsl destekli port yok :(

Ben 2.5 senedir Türknet kullanıyorum.Son 3 aydır kesilmeler oluyor oyun oynatmıyor.Bugün TÜrknet aboneliğimi iptal ettirip Türk Telekoma geçeceğim.28Mbs Hız alıyordum.Türk Telekom Adsl moduna geçicem muhtamelen 10Mbs hız falan alıcam.Bölgede boş vdsl destekli port yok :(
siz nerede yaşıyosunuz
bir de söylemeyi unutmuşum kablolu kullanacağım interneti

Yeni konular

Geri
Yukarı