TurkNet nasıldır?

KvL

Picopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Selamlar!
Evimizde TurkNet altyapısı mevcut ancak her yerden TurkNet'in müşteri hizmetleri hakkında ve gece vakitlerinde kopmalar ile ilgili şikayetler gördüm.
Halen var mı öyle illet durumlar, yoksa artık yok mu? Geçen aylarda Turkcell, mahallemize altyapı çekti ancak fiyatlar TurkNet'e kıyasla daha bir pahalı gibi.

1,2 ay önce bizde de oluyordu fakat şuan öyle bir şey yok. 7 senelik türknet kullanıcısıyım bugüne kadar büyük problemler yaşamadım, memnunum tavsiye ederim.

Selamlar!
Evimizde TurkNet altyapısı mevcut ancak her yerden TurkNet'in müşteri hizmetleri hakkında ve gece vakitlerinde kopmalar ile ilgili şikayetler gördüm.
Halen var mı öyle illet durumlar, yoksa artık yok mu? Geçen aylarda Turkcell, mahallemize altyapı çekti ancak fiyatlar TurkNet'e kıyasla daha bir pahalı gibi.

Bizim evimizde Türk Telekom altyapısı olmasına rağmen indirme ve yükleme olarak hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorun ping, onu da yavaş yavaş çözüyorlar. Sormadan edemeyeceğim, GigaFiber mi altyapınız?

Selamlar!

90 TL Türktelekoma 16 download 1 upload ödemektense TurkNet ile 100 lirayla 80 download 8 upload alıyorum. Aradaki fark budur. Ayrıca ben gece de kullandım kopma yaşamıyorum. Eğer türktelekom altyapınız yeterli ise türknet kullanın.

Bizim evimizde Türk Telekom altyapısı olmasına rağmen indirme ve yükleme olarak hiçbir sorun yaşamadım. Tek sorun ping, onu da yavaş yavaş çözüyorlar. Sormadan edemeyeceğim, GigaFiber mi altyapınız?
100MBps hocam.
Peki bu ilk haftalar/aylar internetin gelmeme durumu nedir?
Kimileri sözde bağlatmaya geldikleri andan itibaren birkaç hafta boyuncu kesinti veya hiç olmama gibi durumlarla karşı karşıya gelmiş.
1,2 ay önce bizde de oluyordu fakat şuan öyle bir şey yok. 7 senelik türknet kullanıcısıyım bugüne kadar büyük problemler yaşamadım, memnunum tavsiye ederim.

Peki bu ilk haftalar/aylar internetin gelmeme durumu nedir?

Evet, bu tip olaylar yaşayan insanlar var, ancak bu benim yaşadığım bir durum değil. Zaten 1 ay içinde ayrılırsanız hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Kaynak

Deneyip beğenirseniz devam edersiniz, yoksa iptal edebilirsiniz, zaten taahhüt yok bildiğiniz gibi. Bu arada, davet kodunuz var mı?

Ben ilk ay memnundum sonra 1 ay boyunca almam gereken hızın 30 Mbps altında verdiler bir sürü destek kaydı açtım ilgilenmediler bu ay başında tekrar 100 Mbps'ye çıktı şu anlık memnunum.

Ben çok memnunum. Geçen gün bana gelen hızda düşüklük olduğunu fark ettim. Müşteri hizmetlerine bildirdim. TT ile iletişime geçtiler. Santralden bana gelen kabloda problem varmış, kablo değiştirdiler hız eskisinden daha da arttı. 3 gün içerisinde hallettiler.

Selamlar!
Geçersen Digiturk,Dsmart gibi paketlerle birleştirelim daha ucuz olur diyen kişilerin aramasına hazır ol çünkü verileri satıyorlar.

Geri
Yukarı