TurkNet nasıldır?

Semih BatuhanK53

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Bulunduğum yerde fiber yok bu sebeple Superbox veya Redbox kullanmak istedim. 2 yıldır Redbox kullanıyorum ancak beklediğim performansı bulamadım çok dengesizdi. O yüzden Superbox almak istedim ancak bayağı bir kötü yorum yapılmış. Size sorum şu: TurkNet alınır mı yoksa Superbox'a mı geçmeliyim?

Superbox stabil değil, çok pahalı, hız limitleri çok kötü.

Turknet candır, birtanedir. Abonelik başlatırsanız birinin davet kodunu verin de ikiniz de 1 ay bedavadan kullanın boşa gitmesin.

Alınır.
Nedeni:
Tahahüt yok.
Tek fiyat 99 TL hattının desteklediği maksimum hıza kadar indirme ve yükleme.
Düşük ping.
Neftlix tarafından hız konusunda ödül almış bir frima.

Hocam rapor yersiniz dikkat :D Daha önce ceza aldım bu şekilde Turknet çalışanlarını yazıp yorum yazmadığım için. "Değişik kafalar."

Merhaba,
Bulunduğum yerde fiber yok bu sebeple Superbox veya Redbox kullanmak istedim. 2 yıldır Redbox kullanıyorum ancak beklediğim performansı bulamadım çok dengesizdi. O yüzden Superbox almak istedim ancak bayağı bir kötü yorum yapılmış. Size sorum şu: TurkNet alınır mı yoksa Superbox'a mı geçmeliyim?
Alın aldırın candır TurNet

Kesinlikle öneririm. Altyapınızda en fazla ne kadar hız verilebiliyorsa onu sağlıyorlar. Teknik destek olarak son derece olumlular. Bağlantı sürecini ise çok hızlı yapıyorlar. (6 yıldır kullanıyorum ve teknik destek ile sadece taşınırken iletişime geçtim. Taşınma için sabah 8.40'ta kayıt oluşturdum. 1 saat içinde aranıp transfer için geleceklerini belirttiler. Toplamda 4 saatte internetimi alabildim. Bu bile benim için son derece olumlu bir deneyimdi.)

Her kullanıcı farklı deneyimler yaşabilir ama benim için en sorunsuz ve hizmetinden memnuniyet duyduğum markadır.

Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş yaptım, 6 günde geçişim sağlandı. Şu an hız olarak sıkıntı yaşamıyorum, ama bazı ping değerleri Türk Telekom'dan biraz yüksek geldi onun dışında şimdilik sorun yok.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim, TürkNet'te erişim engeli sansür için kullanılan DPI cihazları yok o yüzden siteler Türk Telekom'dan daha tepkisel geldi bana.

Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş yaptım, 6 günde geçişim sağlandı. Şu an hız olarak sıkıntı yaşamıyorum, ama bazı ping değerleri Türk Telekom'dan biraz yüksek geldi onun dışında şimdilik sorun yok.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim, TürkNet'te erişim engeli sansür için kullanılan DPI cihazları yok o yüzden siteler Türk Telekom'dan daha tepkisel geldi bana.
Merhabalar, Ping değerleriniz olması gerekenin dışına çıkarsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şeffaflık Raporu bağlantısına göz atmak isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı