TurkNet nasıldır?

RexeS

Centipat
Daha fazla  
Altyapım 1000 Mbps destekliyor ama bazı yerlerde kopma sorunu yazdıklarını gördüm. Sizce nasıl? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız? İnternet hızı hızlı mı?

Altyapım 1000 Mbps destekliyor ama bazı yerlerde kopma sorunu yazdıklarını gördüm. Sizce nasıl? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız? İnternet hızı hızlı mı?
Bence bu soruyu bu forumda sormayın. Kötüleyecek insan pek tanımam zira TurkNet Technopat sponsoru.

1000 mbps destekliyorsa Türkiyedeki şanslı birkaç yüz kişiden birisisiniz hocam.Direkt olarak almanızı öneririm.Bende türknet kullanıyorum kablolu bir şekilde asla kopma falan yaşamadım.Hala gigafiber bekliyoruz kocaeliye 🙁

Bence bu soruyu bu forumda sormayın. Kötüleyecek insan pek tanımam zira TurkNet Technopat sponsoru.
Kötüye kötü demeyi biliyoruz. Bu işler altyapı meselesi. Eğer TurkNet'in kendi altyapısıysa geçmenizi tavsiye ederim.

Kötüye kötü demeyi biliyoruz. Bu işler altyapı meselesi. Eğer TurkNet'in kendi altyapısıysa geçmenizi tavsiye ederim.
Türknet kendi altyapısını kullanmıyorki.Türk telekomun altyapısını kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı