Turknet Nasıldır?

Türknet iyi ama altyapı turktelekom olduğunu unutmamak gerekiyor. Benim altyapım 6 mbps destekliyor ama speedtest te 11 ping oluyor.

Ben 75 mbps (gördügüm hiz 63 mbps) dowland 4 mbps (gördüğüm hız 1.50) upload vdsl paketini kullanıyorum (150 gb akk) memnunum speedtest.com da 6 ms çıkıyor 2. el 25 ₺ ye almış olduğum TTNET marka huawei hg630a modemi kullanıyorum upload dışında sıkıntı yaşamadım upload'da neden sıkıntı yaşıyorsunuz derseniz modeme 4096 kbit/s hız tanımlamışlar ama 1.50 yi geçmiyor arıyorum hattınız bu kadarı destekliyor diyorlar :) yeni hat açmak istersen 20-25 günü bulabiliyor

Bende kullanıyorum. Memnunum ama alt yapım 4 mpbs desteklediğini söylemelerine rağmen şuan 6.8 mpbs kullanıyorum. Ayrıca ben nakil işlemi yaptım. 3 gün içinde internetim aktif oldu.

Turknet nasıldır? Memnun kalır mıyım ve CS:GO'da kaç ping alırım?
Ping sorunu yaşayacağını düşünmüyorum. Ping testi yaptığımda 11-15 ping arası alıyorum.

Bende kullanıyorum. Memnunum ama alt yapım 4 mpbs desteklediğini söylemelerine rağmen şuan 6.8 mpbs kullanıyorum. Ayrıca ben nakil işlemi yaptım. 3 gün içinde internetim aktif oldu.

Ping sorunu yaşayacağını düşünmüyorum. Ping testi yaptığımda 11-15 ping arası alıyorum.
Kesinti oluyor mu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı