TurkNet neden tercih edilmez?

Ben 9.aydır kullanıyorum memnunum fiber olarak TTNET hala altyapi olarak HiperNet gözüküyor ISS firmaları müsteriye değer vermiyor altyapi geliştirmiyor sağ olsun TurkNet benim altyapiyi yükseltti.

2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum, kullandığım süre boyunca toplasam belki 1 hafta sorun yaşamışımdır, o da Türk Telekom altyapı çalışması yaptığı için. O zaman da bilgilendirme yaptıklarından dolayı çok bir problem değil.

İste değerler.
TurkNet'e gectiğimde TTNET altyapisindan 75 Mbps aldim ama bunu bana TTNET veremiyordu ilginc bir durum...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    523,2 KB · Görüntüleme: 115
3 yıldır kullanıyorum. 2 haftalık bir kesinti oldu, onda da altyapıyı güncellediler ve hızım 2 - 2.5 kat arttı.

Türk Telekom'un maksimum 7 mbps verdiği aynı ikamette ve aynı altyapı ile daha az ücret ödeyerek TurkNet ile önce 33 mbps, altyapı yenilendikten sonra ise 83 mbps almaya başladım. İnternet konusunda verdiğim en doğru karar sanırım TürkNet'e geçmek oldu.

3 yıldır kullanıyorum. 2 haftalık bir kesinti oldu, onda da altyapıyı güncellediler ve hızım 2 - 2.5 kat arttı.

Türk Telekom'un maksimum 7 Mbps verdiği aynı ikamette TurkNet ile önce 33 Mbps, altyapı yenilendikten sonra ise 83 Mbps almaya başladım. İnternet konusunda verdiğim en doğru karar sanırım TurkNet'e geçmek oldu.

TTNET rezillik beş para etmez firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı