TurkNet Örnek İptal Dilekçesi

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
72.460
Makaleler
160
Çözümler
1.495
Yer
İstanbul
Fibere geçmek için abonelik iptali gerekiyormuş. Bu yüzden dilekçe lazım oldu. Ben de örneğini paylaşıyorum:

Tarih: GG/AA/YYYY​

TURKNET İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE,

Aşağıda numaralarını belirttiğim sabit telefon ve internet hizmetimin ................. sebebinden dolayı iptal edilmesini talep ediyorum.

Ad, Soyad/Unvan:
Telefon No/Abone No:
İmza:
 • Doldurun ve çıktısını alın.
 • İmzalayın.
 • İmzalı belgeyi taratın veya fotoğrafını çekin.
 • JPEG formatındaki dosyayı e-mail'e ek olarak ekleyin.
  • Kimliğinizin önlü arkalı fotosunu da maile ek olarak ekleyin.
  • Göndereceğiniz dosya boyutların toplamının 10 MB'ı geçmemesine dikkat edin.
 • Konu kısmına “Abone Numaranızı”yazın.
 • Maili, TurkNet'e kayıtlı mail adresinizden [email protected] adresine yollayın.
Örnek mail:

1620230692550.png
 
Son düzenleme:

linuxdel

Hectopat
Katılım
26 Haziran 2020
Mesajlar
3.719
Makaleler
7
Çözümler
33
Yer
Türkiye
Valla ben deli gibi uğraşmıştım. Her türlü şartı karşılamasına rağmen talebinizi alamadık falan filan diyorlardı. Sonra nasıl yaptığımı hatırlamıyorum.

Teşekkürler konu için, işe yarayacaktır.
 

hakanbey30

Kilopat
Katılım
29 Ocak 2016
Mesajlar
1.314
Makaleler
2
Çözümler
1
Türk Telekom'da ADSL'den fibere direkt olarak geçtik.

Türk Telekom maalesef Kısa vadeli düşülünelecek bir ISS değil. EN az 2 Yıl taahhüt istiyorlar. Yarınımız belli değilken 2 YIL nasıl söz vereyim. TurkNet'in en sevdiğim yanı Böyle bir mecburiyetleri yok. Tamamen biz bilinçli kullanıcılar için Oluşturulmuş bir servis sağlayıcısı gibi Her şey Manuel :D Miss :) Şu anda 100 down 10 up alıyorum sabit 85 TL taahhüt yok kota yok daha ne isteyebilirim?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Salih METİN

Hectopat
Katılım
22 Aralık 2018
Mesajlar
3.607
Makaleler
12
Çözümler
15
@hakanbey30 çok haklısınız fakat insanların tercih sebepleri; genelde TurkNet'e güvenmemeleri veya TT'nin kazığı daha atmasından kaynaklı oluyor. Ben de maalesef ki 100 Mbps/10 Mbps için 180 TL ödüyorum. :(
 
KS
KS
Recep Baltaş

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
72.460
Makaleler
160
Çözümler
1.495
Yer
İstanbul

İptal Talebiniz Başarıyla Alınmıştır​


Merhaba,

İptal talebiniz elimize ulaştı ve hizmetiniz en kısa süre içerisinde iptal edeceğiz.

Bizi bırakmanızı hiç istemeyiz ancak hizmet verirken olduğu gibi ayrılırken de iyi bir deneyim yaşatmak, zorluk çıkartmamak TurkNet’in en önemli özelliklerinden birisi.

Başka bir yerde daha iyi hizmet alacağınızı düşündüğünüz için gitmeye karar verdiyseniz sizinle TurkNet’li olmaya devam etmeniz için birkaç sebep paylaşmak isteriz.
 1. Bu fiyata böyle bir hizmeti başka bir yerde bulamazsınız. Belki etiket fiyatı daha düşük hizmetler vardır ama altyapınızla beraber ücretsiz iyileşen hizmet, gerçekten sadece altyapınızla sınırlı limitsiz hizmeti başka yerlerde kolay kolay bulamazsınız.
 2. Başka bir yerde daha iyi bir performans alacağınızı düşünüyorsanız muhtemelen yanılıyorsunuz. Altyapınız ve bina içindeki kablolamanız değişmedikçe TurkNet’in size sunduğu hizmetten daha yüksek performanslı bir hizmet almayacaksınız.
 3. Bütün bunlara rağmen yine de gitmeye kararlıysanız en azından imzalamadan önce size verilen sözleşmeyi dikkatlice okumanızı rica ediyoruz. Okuduktan sonra fikrinizi değiştirme ihtimaliniz yüksek. İçinde nelerle karşılaşabileceğinizi biz söylemeyelim, heyecanı kaçmasın. Sonuncu sebep biraz duygusal!
 4. TurkNet’in amacı sadece size iyi bir hizmet vermek değil, bu sektördeki AKN, kota, bayi, kafa karıştırıcı tarifeler ve kampanyalar, fiyat oyunları, sizden sonra gelene sizden iyi fiyatlar, her ekstraya ekstra para istemeler gibi değişmez denilen bir sürü alışkanlığı değiştirmek. Yani TurkNet’li olmak sadece TurkNet’li olmak değil, bu ülke daha iyi bir hizmete layık demek.
Bu mücadelede bizi yalnız bırakmayın.

Yine de gitmek istiyorsanız size hizmet vermek çok güzeldi.

Tekrar bekleriz.

Saygılarımızla,

TurkNet

Güle güle VDSL.
 

ugurgns

Centipat
Katılım
16 Eylül 2020
Mesajlar
153
Çözümler
1
Yer
Malatya
Güle güle VDSL.

Rahatsız ediyorum kusura bakmayın annem vefat etti Superonline aboneliğimi üzerime almam gerekiyor. Yakınımda Turkcell ana merkezi yok. Faks ile göndermem gerek dilekçeyi. Sorun zeten burada 18 yaşındayım nasıl bir dilekçe yazacağımı bilmiyorum. İnternette bu konu ile ilgili bir örnek dilekçe bulamadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Forumda arattım ve bu konuyu gördüm yardımcı olabilir misiniz?
 

Yeni konular

Yukarı