TurkNet ping yüksek

SpiderSolitaire

Femtopat
Daha fazla  
35Mb/s hızda TurkNet internet kullanıyorum. Testlerde 30ms ping alıyorum. LoL gibi oyunlarda da bu ping 60-70'lere çıkıyor. Fakat daha önce 16Mb/s hızında kullandığım Türk Telekom internetimde ping 18-20Ms'lerdeydi. Bunun çözümü var mıdır, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
35Mb/s hızda TurkNet internet kullanıyorum. Testlerde 30ms ping alıyorum. LoL gibi oyunlarda da bu ping 60-70'lere çıkıyor. Fakat daha önce 16Mb/s hızında kullandığım Türk Telekom internetimde ping 18-20Ms'lerdeydi. Bunun çözümü var mıdır, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim?
Son günlerde bende aynı sorundan müzdaribim testlerde güzel çıkıyor ancak oyuna geçtiğimde yük altında çok dalgalanma oluyor.

Aynı sorun bende de var. Lol'de Tr sunucusunda 38-42 arası ping alırıdm şuan 50-53 arası. Euw'de ise 77- 84 arasıydı şuan ise 107-115'lerde dolanıyor. Lol'e özgü değil maalesef Wows'ta da denedim orada da 110 civarı alıyorum. Eskiden bu kadar yüksek değildi . Türknet'e destek bileti gönderdim bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı