TurkNet randevusu iptal oldu

dburva

Kilopat
Daha fazla  
Ağustosta, 20 Eylül'de yerleşeceğim ev için port kalmaz denildi, ben de TurkNet aboneliğimi aldım. Kurulum ekiplerine de 25 Eylül diye belirttim. 10-12 gün sonrasında kurulum yapılmadığı için iptal etmek ister misiniz diye sordular ben de kurulumu iptal ediyorum sanıp evet dedim ve aboneliğim iptal oldu. Bu süreçte modem siparişi vermiştim ama siteye belirttiğim adres yerine internet başvurusu istediğim adrese yolladılar. Neyse aboneliğin iptal olduğunu Online destekten öğrenince yeni abonelik başlattım durumu ve modem olayını söylediğimde bana modem zaten aboneliği istediğiniz eve gider dediler. Neyse ayın 3'ünde beni aradılar, ben de ayın 25'i için randevu aldım. Bu pazar günü de modem siparişini verdim ama verdikten sonra fark ettim ki yanlışlıkla faturaya ek olarak vermişim siparişi. Hemen mesaj attım, pazar günü çalışmadıkları için pazartesi dönüş aldım ama dün bana modem yola çıktı evinize gelirse almayın diye mesaj attılar xD. Ben de modemim gelip gitmesi, iptal süreci vs. çok uzun süreceğini deneyimlediğimden başka bir yerden modemi temin ettim ve randevu tarihimi değiştirmek için mesaj attım ve sürpriz.
Degerli musterimiz bekleyen randevu isleminiz olmadigi için isleminize devam edemiyoruz. B001
Dün Online işlemlere 2 kere mesaj attım. Bir forumdaki konularına yazdım durumu ama izleyen yok. Defalarca kez aradım ama hep aynı otomatik mesaj hatta başka bir telefondan arayıp yeni abonelik dedikten sonra dersimi anlattım beni teknik desteğe yönlendirdi. Orada da sonda... Dolayı işlem yapamıyoruz dedi, duymadım arkadaşın dediğine göre eksik bilgiden dolayı imiş. Adımı komple söylememiştim, benim hatam. Ee dedim tekrar arayalım o zaman ama kendilerine ulaşamadık herhalde blok yedik çünkü yönlerdirmeden sonra hangi rakama basarsak basalım aynı oto mesajı dinliyoruz. Online destek ve forumda saat 9’da başlıyorlar cevap vermeye ama ben bir türlü geri dönüş sağlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir başvuruda yapılabilecek tüm hataları yapmışsınız sanırım.
Kurulumu iptal ettirdiğini sanıp aboneliği kapatmak, modemi yanlışlıkla faturaya ek yapmak, adını komple söylemeyip eksik bilgi vermek vs.

2 kez aboneliğe nasıl başvurduysanız o şekilde tekrar başvuru yapamıyor musunuz?

Bir başvuruda yapılabilecek tüm hataları yapmışsınız sanırım.
Kurulumu iptal ettirdiğini sanıp aboneliği kapatmak, modemi yanlışlıkla faturaya ek yapmak, adını komple söylemeyip eksik bilgi vermek vs.

2 kez aboneliğe nasıl başvurduysanız o şekilde tekrar başvuru yapamıyor musunuz?
Hocam portlar dolduğu için tekrar başvuru yapamıyorum. Eksik bilgi kısmında da sabahtan beri o kadar uğramıştım ki yorgunluktan kafam gitti anlık olarak eksik bilgi verdim.
Yalnız ilk seferinde eksik yönlendirme olduğunu düşünüyorum çünkü bana kendileri aboneliği şimdi alın eylülde bağlarız demişlerdi. Daha sonradan iptal etmek için kendileri aradılar.

Hocam TurkNet ile uygulamadan açıkca mesajlaşın, onlar aramadıkça aramayla uğraşmayın. Mesaj daha hızlı ve anlaşılır oluyor, tüm isteklerinizi eksiksiz yazarsınız hata çıkarsa çözerler.

Hocam TurkNet ile uygulamadan açıkca mesajlaşın, onlar aramadıkça aramayla uğraşmayın. Mesaj daha hızlı ve anlaşılır oluyor, tüm isteklerinizi eksiksiz yazarsınız hata çıkarsa çözerler.
Hocam ordan da yazdım ama aktivasyon sürecinde olduğu için sadece tek bir bilet yollayabiliyorum.Dün oraya saat 09 da ve 15 te mesaj bıraktım ama geri dönüş alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı