TurkNet sabit fiyat sözleşmesini her zaman sürdürmeli

Makaleler
12
Merhaba TurkNet, bence her zaman sabit fiyat garantisi sunan yıllık sözleşmeler yapılmalı. Yani toplu ödeme yapanlara ay bazında indirim uygulanmalı. Bunu öneri olarak sunmak istiyorum. İlerleyen dönemlerde sözleşmem bitiyor. Bitince tekrar toptan ödeme indiriminden yararlanmak istiyorum.

Ek olarak benim içinde aynı öneriyi ekipleriniz ile paylaşabilir misiniz?
Öneri olarak ilgili birime ileteceğim ancak sözleşme ile ilgili şu an net bir süreç bulunmamaktadır. Sabit ödeme kampanyalırımızın başvuru tarihleri bitti, tekrar böyle bir kampanya başlaması halinde hem sitemiz hem de bütün sosyal medya hesaplarımızdan bilgi verilecektir.

Merhaba @TurkNet Destek Ayşegül, benim sözleşmenin süresi 1,5 ay içerisinde dolacak.

Ben yeniden daha uygun fiyatlı yıllık sözleşme yani toptan ödeme yapılmasını talep ediyorum. Bunun için en kısa süre içerisinde harekete geçilmesi dileğiyle.

Şimdiden bir gelişme var mı?
Merhaba, siz kullanıcılarımızdan gelen talepleri ilgili ekiplerle paylaşıyorum ancak şu an için bu şekilde bir kampanyamız bulunmuyor.

Merhaba @TurkNet Destek Ayşegül, bir gelişme var mı? Sözleşmenin süresi doluyor. Toptan ödeme için yeni bir kampanya yapılmayacak mı? Örneğin yıllık sözleşme olsun 10 aylık ödeyelim. 2 ay bedava yapın.

Yakın zamanda 6 aylık indirim kampanyası olduğunu öğrendim ama toplu ödeme neden sürekli eklenmiyor?

Merhaba @TurkNet Destek Ayşegül, bir gelişme var mı? Sözleşmenin süresi doluyor. Toptan ödeme için yeni bir kampanya yapılmayacak mı? Örneğin yıllık sözleşme olsun 10 aylık ödeyelim. 2 ay bedava yapın.

Yakın zamanda 6 aylık indirim kampanyası olduğunu öğrendim ama toplu ödeme neden sürekli eklenmiyor?
Merhaba, henüz bu şekilde bir kampanyamız bulunmuyor. Yeni bir kampanya başlaması durumunda mutlaka bilgilendirme yapacağız.

Geri
Yukarı