TurkNet saha ekibi 22 gündür ortalıkta yok

Merhaba 10 Kasım'da TurkNet'e başvurdum önce altyapı sorunu vardı onu çözdüler daha sonra saha ekibi gelecek aranıp randevu oluşturacaklar denildi çağrı merkezinizden fakat hala ne arayan var ne soran. TurkNet'in internet kalitesini çok sevsem de çağrı merkezi ve kurulum ekibi arasındaki bu iletişimsizlik insandaki bütün hevesi öldürüyor. İnternet üzerinden çalışan birisi olarak inanılmaz derecede mağdurum. Her gün çağrı merkezini arayıp yardımcı olmalarını istememe rağmen bu konuda hiçbir şey yapamıyorlar hiçbir şey yapamadıkları gibi bana sinirli bir ses tonuyla konuşuyorlar. Mağduriyetimin giderilmesi için ne yapmam gerekiyor artık bilemiyorum bile. Eğer bugün yarın halledilmezse istemeyerek de olsa iptal ettirip başka bir firmaya geçiş yapacağım maalesef.
Müşteri no 2960336 Ahmet Aykut Aktaş

Daha durun taşeron saha ekibi sizinle iletişime geçtikten sonra lastikleri patlayacak başka bir güne erteliycek randevuyu.

Garip bir şekilde akşam saat 19:10da gelip hallettiler. Tam da arayıp iptali istemek üzereydim ki sanırım mesai'ye kalan ekiplerden arkadaş gelip çözdü durumu aşağıdaki kutuda arıza olmuş ve halledildi 10 dakikada. Şuan tam olarak 29 günün sonunda internetime kavuşabildim. Tek dileğim başka herhangi bir problem çıkmaması çünkü çıkarsa bir ay daha beklemek zorunda kalmam çok muhtemel :D
Neyse sonuçta nasıl olduysa oldu halloldu teşekkür ederim.

Garip bir şekilde akşam saat 19:10da gelip hallettiler. Tam da arayıp iptali istemek üzereydim ki sanırım mesai'ye kalan ekiplerden arkadaş gelip çözdü durumu aşağıdaki kutuda arıza olmuş ve halledildi 10 dakikada. Şuan tam olarak 29 günün sonunda internetime kavuşabildim. Tek dileğim başka herhangi bir problem çıkmaması çünkü çıkarsa bir ay daha beklemek zorunda kalmam çok muhtemel :D
Neyse sonuçta nasıl olduysa oldu halloldu teşekkür ederim.
Keyifli kullanımlar dilerim 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı