Çözüldü TurkNet şeffaflık raporundaki pingler doğru mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aidee

Decapat
Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.
Şu anda Türk Telekom ile vie.valve.net 44 ms ile bağlanıyorum. TurkNet şeffaflık raporunda 70 ms gösteriyor.
Oyun oynayan birisiyim ve ping benim için önemli.

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçersem ping değerim artacak mı?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül
Taahhütün bitimine son ay kaldı herhangi bir cayma bedeli talep edebilirler mi?

Son düzenleme:
Çözüm
Şu anda Türk Telekom ile vie.valve.net 44 ms ile bağlanıyorum. TurkNet şeffaflık raporunda 70 ms gösteriyor.

Merhabalar, övünmek gibi olmasın ama biz oyuncular için en düşük ping hizmetimiz ile 2020 performans 1.siyiz 🚀 120 TL'ye kadar olan cayma bedelini karşılıyoruz. Detaylı bilgiyi sağlayıcınızdan almanız sağlıklı olacaktır.

Oyuncular İçin En Düşük Ping ---//--- 2020 Raporu
Taahhüt bitiminde bir ücret talep etmeyeceklerdir. Sadece var ise: "abonelik süresince" verilen emanet ürünlerin iadesini isterler. Aboneliği iptal ettirmeden taşıma yapmanızı ve davet kodu ile geçiş yapmanızı tavsiye ederim. Çağrı merkezi ya da ana konu üzerinden irtibat kurarsanız geri döneceklerdir, konulara geri dönüş yaptıklarına denk gelmedim... @500498
İstanbul(VDSL):
7C73ZiH.jpeg

Son düzenleme:

Merhabalar, övünmek gibi olmasın ama biz oyuncular için en düşük ping hizmetimiz ile 2020 performans 1.siyiz 🚀 120 TL'ye kadar olan cayma bedelini karşılıyoruz. Detaylı bilgiyi sağlayıcınızdan almanız sağlıklı olacaktır.

Oyuncular İçin En Düşük Ping ---//--- 2020 Raporu

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı