TurkNet tavsiye eder misiniz?

Ah GigaFiber, hayallerimi süslüyor. :D

Gelse de kullansak, 100 liraya 1 Gbps akıl almaz hız, 40 Mbps'e 140 TL veriyorum adalet midir bu. Herifler hem 40 TL eksik alıyor hem 960 Mbps fazla veriyor.

Bana bir şeyler oluyor, bayılacağım...
Keşke bizde de olsa. GigaFiber'i denemeyi çok istiyorum. 9 Mbps'den 35 Mbps'e geçtiğimde cidden uçuyor gibi hissetmiştim. 1 Gbps'de ne yaparım bilmiyorum. Kriz falan geçiririm. Ağzımdan köpük akar artık.

@EkmekArasiHDD, bize bu hızı çok görenler utansın. Denecek bir şey yok. İnşallah GigaFiber uygulaması yaygınlaşır da diğer internet firmaları da o hızı seve seve sağlamak zorunda kalır.

Ben daha dün geçiş yaptım, hızım 25 Mbps idi, Telekom kullanıyordum, şu an 60-62 civarı alabiliyorum. Vadedilen 100'dü ama ilk güne özel bu sıkıntıyı yaşamam normalmiş dediler, göreceğiz bakalım.

Keşke cidden yaygınlaşsa da Türk Telekom denen tekel firmadan kurtulsak... El alem az birim parayla simetrik alırken biz ne yapıyoruz? 35/6 falan. Adalet mi bu?
Ben daha dün geçiş yaptım, hızım 25 Mbps idi, Telekom kullanıyordum, şu an 60-62 civarı alabiliyorum. Vadedilen 100'dü ama ilk güne özel bu sıkıntıyı yaşamam normalmiş dediler, göreceğiz bakalım.
Umarım sorun yaşamazsınız.

Site başvurusundan kaç gün sonra bağladılar ve kullanmaya başlayabildiniz acaba? Ben de başvuracağım bugün yarın içinde de.

Site başvurusundan kaç gün sonra bağladılar acaba? Ben de başvuracağım bugün yarın içinde de.

Benim başvurumun aslında 1-2 güne tamamlanması gerekiyordu, kurulum vs. olmadan sadece ISS değiştirecektim ama TurkNet işi biraz uzattı, 8 gün civarında hallolmuş oldu. Şu an nötrüm çünkü 100 Mbps bekliyordum, bakalım yarın tekrar deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı