TurkNet THH'ye nasıl şikayet edilir?

Bunu türknet desteğe yazınca ne dediler peki?
Sürekli network ekiplerine aktardıklarını söyledir. En sondada böyle bir cevap verdiler.
Adsız1.png

Hocam :(. Bilginiz yoksa konu hakkında lütfen yazmayın.

Dostum sen senin sistemin FTTH olduğuna emin misin bende Türk Telekom fiber altyapısındayım fakat Millenicom üzerinden kullanabiliyorum. Türk Telekom fiber altyapısını sadece Millenicom NetSpeed oris Telekom gibi firmalarla paylaşıma açtı TurkNet gibi firmalar Türk Telekom'un sadece bakır altyapısını FTTN ve FTTC gibi VDSL altyapılarını ortak kullanabiliyor.

Ben de bağlattığımda seninle benzer sıkıntılar yaşadım. 1 hafta kadar uğraştıktan sonra çözdüler. Daha sonrasında da sürekli sıkıntılar yaşadım. Sürekli ticket attım. Kendi kendilerine ticket adı değiştiriyorlar, bir daha ticket aç. Ek olarak da TurkNet'in Online işlem merkezinden şikayet oluşturabiliyorsun BTK'ya.

Son düzenleme:
Hocam :(. Bilginiz yoksa konu hakkında lütfen yazmayın.

Defalarca kez yaptım. Hızda değişiklik yok.

Ben baştan beridir 100 Mbps alıyordum zaten. Altyapım 1000 Mbps destekliyor.

Hocam, tekrar bilmediğimden soruyorum. Kendimde VDSL ve TurkNet kullandığımdan bilmiyorum ama hat değeri olmadan nasıl 1000MBPS desteklediğini nasıl biliyorsunuz? Sorunu geçecek olur isek şikayet edebileciğinizi zannetmiyorum. Sebebi ise zaten siz abone olurken hep "X hıza kadar" deniliyor. Yani bu da 1Mbps alsanız bile firmalar burada "X hıza kadar" dedik der.

Dostum sen senin sistemin FTTH olduğuna emin misin bende Türk Telekom fiber altyapısındayım fakat Millenicom üzerinden kullanabiliyorum. Türk Telekom fiber altyapısını sadece Millenicom NetSpeed oris Telekom gibi firmalarla paylaşıma açtı TurkNet gibi firmalar Türk Telekom'un sadece bakır altyapısını FTTN ve FTTC gibi VDSL altyapılarını ortak kullanabiliyor.

Hocam bildiğim kadarıyla Türk Telekom fiberi TurkNet'te kullanılabiliyor.

Geri
Yukarı