TurkNet Türk Telekom'da bulunan sözleşmemi iptal etmedi

Mekoslz

Decapat
Daha fazla  
4-5 gün önce Türk Telekom'dan TurkNet'e taahhüt bitimi nedeni ile geçtim bana Türk Telekom abonelik iptali ile uğraşmayacaksınız denildi fakat 20.10.2022 tarihinde Türk Telekom aboneliğim bitiyor ve aboneliğim halen devam ediyor aboneliğim iptal falan edilmemiş ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
4-5 gün önce Türk Telekom'dan TurkNet'e taahhüt bitimi nedeni ile geçtim bana Türk Telekom abonelik iptali ile uğraşmayacaksınız denildi fakat 20.10.2022 tarihinde Türk Telekom aboneliğim bitiyor ve aboneliğim halen devam ediyor aboneliğim iptal falan edilmemiş ne yapmam gerek?
Müşteri hizmetlerini arayıp sorun fakat mesai saat dışı olduğundan açmayabilirler en iyisi yarın gün içi aramaktır. İletişim — TurkNet

Merhaba, kontrol edebilmem için destek kaydınız varsa kayıt numaranızı gönderir misiniz?

Hızlı işlem hattı ya da oim üzerinden destek kaydı oluşturulduğunda net uzmanlarımız dönüş sağlıyor.

Merhaba Türk Telekom'u aradım halen aboneliğim devam ediyormuş Türk Telekom'u iptal etsem TurkNet'te sıkıntı olur mu şu an internetim bağlı ve kullanıyorum. Veya ne yapmam gerekiyor? Destek pek yardımcı olmadı benden fatura istiyor sadece.

Merhaba Türk Telekom'u aradım halen aboneliğim devam ediyormuş Türk Telekom'u iptal etsem TurkNet'te sıkıntı olur mu şu an internetim bağlı ve kullanıyorum. Veya ne yapmam gerekiyor? Destek pek yardımcı olmadı benden fatura istiyor sadece.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim🙏

Geri
Yukarı