TurkNet Twitch'te genel donma sorunu

Twitch donma sorunu bende de mevcut. Destek kaydı oluşturmuştum fakat hız ve ping testi istediler. Hız ve ping değerleri normal çıkıyor. Testleri yollasam değerleri görüp sorun yok diyecekler.

Twitch donma sorunu bende de mevcut. Destek kaydı oluşturmuştum fakat hız ve ping testi istediler. Hız ve ping değerleri normal çıkıyor. Testleri yollasam değerleri görüp sorun yok diyecekler.

Dediğiniz gibi donma yaşadığım zaman ben de hızda mı sıkıntı var diye 50 kere bakmışımdır modemi kapatıp açtım 10 kere fakat sonradan genel bir sıkıntı olduğunu anladım. İnternet hızı ve ping değeri normal olmasına rağmen donma mevcut.

16mb internet ile rahatca 1080p izleyebiliyorken, bugün turknete geçtim. 100mb iyi hoş ama twitch de yayın izleyemiyorum. Genel bir sorun mu google'a yazayım dedim konusu açılmış bile. 2020 konuları falan da çıktı önüme sanırım yeniden iss değiştireceğim.

Merhaba, ilettiğiniz sorun ile ilgili ekiplerimize bilgi verdim. Geri dönüş yapıldığı zaman sizinle paylaşacağım.
Ayşe Hanım esenlikler, aynı sorunu ben de yaşıyorum. 3 gündür Twitch platformu üzerinden izlediğim canlı yayınlar donuyor. Bunu canlı yayını izleyen diğer TürkNet kullanıcısı izleyicilerle de konuştum, aynı sorun onlarda da var. Genel bir sorun sanırsam. İlgili görevlilere bildirmenizi rica ediyoruz.

Anlaşılan o ki yurt dışı çıkışlarınız da genel bir problem var. Sadece Twitch üzerinde değil diğer sitelerde de problem yaşamaya başlayan çok kişi var. Durum ile alakalı gerekli yerlere bildirip bizi de bilgilendirirseniz çok seviniriz. @TurkNet Destek Ayşegül

Anlaşılan o ki yurt dışı çıkışlarınız da genel bir problem var. Sadece Twitch üzerinde değil diğer sitelerde de problem yaşamaya başlayan çok kişi var. Durum ile alakalı gerekli yerlere bildirip bizi de bilgilendirirseniz çok seviniriz. @TurkNet Destek Ayşegül
TurkNet forumda yetkililerin sorun üzerinde çalıştıkları belirtildi.

Merhabalar, evet bendede aynı sorun mevcut, yaklaşık 1 haftadır inanılmaz kötü, sürekli donmalar oluyor ve görüntü 360p nin üzerine çıkamıyor bazen

Yeni konular

Geri
Yukarı