TurkNet ve 8 yıllık müşteri deneyimi

Hayatımda hiç böyle bir servis sağlayıcı görmedim. Yanlış anlaşılmasın, bu fiyata bu kadar güzel ve kaliteli hizmet bu şartlar altında nasıl olur şaşırıyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Efendim fazla uzatmadan konuya geçeyim, ben TurkNet'in 8 yıllık kullanıcısıyım. Kendileri geçen sene bana 7. yıla özel bir paket sundular. Sundukları paket 75 MB download 7 MB upload'Ti. Bu servisi bana 85 TL'ye 1000 dakika ev konuşması dahilinde vereceklerini söylediklerinde şok oldum çünkü o zamana kadar hiçbir servis sağlayıcı bana oturduğum bölgede 16 MB üstü İnternet hızına ulaşamayacağımı söylediler. İşin tuhafı 21 yıldır aynı mahallede olduğumdan herkesi tanırım ve kimsede gerçekten 16 MB hız üstü internet yoktu. Eski kullandığım paket 75 TL idi. Tabii ki de bende hemen geçiş yaptım ve koşa koşa VDSL modem almaya sevinçle gittim. TP-Link TD-W9970 modemini hemen aldım, aradan 2 gün geçti ve paket bağlandı. Gerçekten dedikleri hızlarda yakın alıyordum. 71 MB indirme 7 MB yükleme. Geçen ay kendileri ile iletişime geçtim ve dedim ki 100 MB'a kadar zaten aynı fiyat (fiyat 85'ten zamandı) ben 100 MB'a kadar paket almak istiyorum. Müşteri temsilcisi hemen ayarladı ve dedi ki maksimum alabileceginiz hız 90 MB indirme 8 MB yükleme. Tabii ki de hemen girdim ve baktım gerçekten o hızlara geldi. Mahallede kime desem inanmıyor, milletin ağzı şokta kalıyor. Arkadaşlar 360p dizi izlerken ben 2K monitörümde rahat rahat dizimi izliyorum. İşin tuhafı ise arkadaşlarım bu pakete geçmek istediklerinde onlara bu paketi sunmadılar ve 35 MB'a kadar paket açtılar, oysaki karşı binamızda oturuyor :).
Steam'den yeni aldığım oyunu indirirken bir fotoğraf çektim, sizinle de paylaşıyorum. TurkNet'i sonuna kadar destekler ve tavsiye ederim👍

Dosya Ekleri

• steamforzaindirmehizi.jpg
    steamforzaindirmehizi.jpg
    135,5 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda hiç böyle bir servis sağlayıcı görmedim. Yanlış anlaşılmasın, bu fiyata bu kadar güzel ve kaliteli hizmet bu şartlar altında nasıl olur şaşırıyorum. Kendilerini tebrik ediyorum. Efendim fazla uzatmadan konuya geçeyim, ben TurkNet'in 8 yıllık kullanıcısıyım. Kendileri geçen sene bana 7. yıla özel bir paket sundular. Sundukları paket 75 MB download 7 MB upload'Ti. Bu servisi bana 85 TL'ye 1000 dakika ev konuşması dahilinde vereceklerini söylediklerinde şok oldum çünkü o zamana kadar hiçbir servis sağlayıcı bana oturduğum bölgede 16 MB üstü internet hızına ulaşamayacağımı söylediler. İşin tuhafı 21 yıldır aynı mahallede olduğumdan herkesi tanırım ve kimsede gerçekten 16 MB hız üstü internet yoktu. Eski kullandığım paket 75 TL idi. Tabii ki de bende hemen geçiş yaptım ve koşa koşa VDSL modem almaya sevinçle gittim. TP-Link TD-W9970 modemini hemen aldım, aradan 2 gün geçti ve paket bağlandı. Gerçekten dedikleri hızlarda yakın alıyordum. 71 MB indirme 7 MB yükleme. Geçen ay kendileri ile iletişime geçtim ve dedim ki 100 MB'a kadar zaten aynı fiyat (fiyat 85'ten zamandı) ben 100 MB'a kadar paket almak istiyorum. Müşteri temsilcisi hemen ayarladı ve dedi ki maksimum alabileceginiz hız 90 MB indirme 8 MB yükleme. Tabii ki de hemen girdim ve baktım gerçekten o hızlara geldi. Mahallede kime desem inanmıyor, milletin ağzı şokta kalıyor. Arkadaşlar 360p dizi izlerken ben 2K monitörümde rahat rahat dizimi izliyorum. İşin tuhafı ise arkadaşlarım bu pakete geçmek istediklerinde onlara bu paketi sunmadılar ve 35 MB'a kadar paket açtılar, oysaki karşı binamızda oturuyor :).
Steam'den yeni aldığım oyunu indirirken bir fotoğraf çektim, sizinle de paylaşıyorum. TurkNet'i sonuna kadar destekler ve tavsiye ederim👍

Yakın bir zamanda bende internetimi değiştirmek istiyorum TurkNet alsam iyi olur galiba.

Maalesef ülkemizde internet şans işi. Bende Superonline abonesiyim 2 yılım olacak gayet memnunum. 106₺'ye 35 Mbps paket kullanıyorum, aldığım hız 34.50 Mbps. Yüksek ihtimalle fiyattan dolayı bende ileride TurkNet'e geçeceğim.

5 yıl boyunca Türknet kullanmış biri olarak büyük hayal kırıklığı yaşadım. 6 ay önce vizelerden hemen önce internetim sürekli 10ar dakikalık aralarla kesiliyordu ve 2 hafta boyunca sorunumu düzeltmedikleri halde düzelttiklerine dair mail ve uygulama aracılığıyla geri dönüş yapıp, düzelmediğini söylediğim zaman ise yeniden arıza kaydı açalım diyerek beni oyalamaları vs bir sürü şey sayabilirim. İnternetimi iptal ettirmek için e-devletten gerekli prosedürleri başlattığım zaman ise asla ulaşamadığım Turknet beni günde 2 kere arayarak iptal talebimi iptal edersem sorunu çözebileceklerini söylediler. Haftalardır niye çözmüyorsunuz dediğim zaman ise telefondaki adam kem küm etti. İnternette sıkıntı olmadığı sürece verdikleri hız ve fiyat konusunda piyasanın iyisi olan Türknet herhangi bir sorun olduğu zaman çözüme ulaşamadıkları gibi iptal ettirmediğiniz sürece ilgilenmiyorlar. Alacak kişiler iyi düşünsünler.

5 yıl boyunca Türknet kullanmış biri olarak büyük hayal kırıklığı yaşadım. 6 ay önce vizelerden hemen önce internetim sürekli 10ar dakikalık aralarla kesiliyordu ve 2 hafta boyunca sorunumu düzeltmedikleri halde düzelttiklerine dair mail ve uygulama aracılığıyla geri dönüş yapıp, düzelmediğini söylediğim zaman ise yeniden arıza kaydı açalım diyerek beni oyalamaları vs bir sürü şey sayabilirim. İnternetimi iptal ettirmek için e-devletten gerekli prosedürleri başlattığım zaman ise asla ulaşamadığım Turknet beni günde 2 kere arayarak iptal talebimi iptal edersem sorunu çözebileceklerini söylediler. Haftalardır niye çözmüyorsunuz dediğim zaman ise telefondaki adam kem küm etti. İnternette sıkıntı olmadığı sürece verdikleri hız ve fiyat konusunda piyasanın iyisi olan Türknet herhangi bir sorun olduğu zaman çözüme ulaşamadıkları gibi iptal ettirmediğiniz sürece ilgilenmiyorlar. Alacak kişiler iyi düşünsünler.
Ben 8 yılda hiç böyle bir sorun yaşamadım, biraz şanssızlık olmuş senin için.

Ben yaşadığımı bilirim. VDSL kullanırken arıza durumunda çözemediler. 3 ay sürdü en az. Sonra Turkiye.gov'dan iptal olayı çıkınca bastım iptali. Sonra aradılar. Dedim iptali basınca aradınız. Bayağı bir kaydım. Sonra diyeceklerim bu kadar kapatıyorum dedim.

Geri
Yukarı