TurkNet ve ASUS DSL-N16 3-4 Mbps hıza düşüyor

Arda454

Decapat
Daha fazla  
TurkNet kullanmaktayım altyapım 80 Mbps desteklemekte ve ben de 80 Mbps alabiliyorum. Fakat bazen hız 3-4 Mbps'ye kadar düşüyor. Modemi aç kapa yaptığımda genelde hız tekrar yükseliyor. Bunun nedeni modem midir yoksa TurkNet mi?

Bu gibi durumların çeşitli sebepleri var. Bulunduğun konumun altyapı trafiğiyle bile alakalı olabilir. Müşteri temsilcinize sormanızı şiddetle öneririm. Onlar arıza tespiti yapacaklardır.

TurkNet kullanmaktayım altyapım 80 Mbps desteklemekte ve ben de 80 Mbps alabiliyorum. Fakat bazen hız 3-4 Mbps'ye kadar düşüyor. Modemi aç kapa yaptığımda genelde hız tekrar yükseliyor. Bunun nedeni modem midir yoksa TurkNet mi?
Merhaba, sorun yaşadığınız zaman hız testi sonucunuz ile birlikte destek kaydı oluşturur musunuz? Net uzmanlarımız hız profilinizi kontrol ederek bilgi vereceklerdir 🙏

Hızınız düştüğü zaman hat değerlerini atar mısınız?

Geri
Yukarı