TurkNet ve Türk Telekom ile ilgili şikayetleriniz nelerdir?

Bundan bir yıl önce Türk Telekom'dan hizmet alıyordum.

Bir hafta boyunca İnternet erişimim yoktu, veremediler. İletişime geçmek istediğim hâlde modem resetlemenin bir çözüm olacağını söyleyerek çözüm üretmeye çalıştılar. Nedensizce birkaç hafta çektim. TTNET'ten kurtulduğuma çok seviniyorum. Hem fiyat hem de iğrenç hizmetinden ötürü bulaşmaya gerek yok.

Bir hafta boyunca internet erişimim yoktu, veremediler. İletişime geçmek istediğim hâlde modem resetlemenin bir çözüm olacağını söyleyerek çözüm üretmeye çalıştılar. Nedensizce birkaç hafta çektim. TTNET'ten kurtulduğuma çok seviniyorum. Hem fiyat hem de iğrenç hizmetinden ötürü bulaşmaya gerek yok.

2'si de mi size göre berbat diyorsunuz yani?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bir hafta boyunca İnternet erişimim yoktu, veremediler. İletişime geçmek istediğim hâlde modem resetlemenin bir çözüm olacağını söyleyerek çözüm üretmeye çalıştılar. Nedensizce birkaç hafta çektim. TTNET'ten kurtulduğuma çok seviniyorum. Hem fiyat hem de iğrenç hizmetinden ötürü bulaşmaya gerek yok.
3 AY YOKTU

2'si de mi size göre berbat diyorsunuz yani?
Şu an Millenicom kullanıyorum. TurkNet'i kullanmadığım için yorum yapmayacağım ama büyük ihtimalle taahhütüm bitince TurkNet'e geçeceğim.

Altyapınıza göre değişir bence ama Türknet her türlü daha iyidir herhalde. Bir ara biz Türknet kullanırken internet sürekli gidip geliyordu, en sonunda tam gitti. Biz de müşteri hizmetlerinden aradık ama beklediğimiz hizmeti göremeyince çıkmıştık. Şimdi daha iyi gibi.

Not: Altyapımız berbat...

Kırklareli'nde yaşıyorum ve TurkNet'ten çok çektim. Sürekli bağlantı kopması yaşıyordum ve internet hızımı istediğim hızlarda alamıyordum. Aynı fiyata Türk Telekom'un daha hızlı bir paketine geçiş yaptım ve şükür geçtiğimden beri hiçbir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı