TurkNet vs Millenicom

system32exec

Hectopat
Arkadaşlar 2 sorum olacak,

1- Şu an Millenicom kullanıyorum altyapı 79 Mbps gösteriyor, TurkNet'te ise 69 Mbps gösteriyor. Sizce Millenicom'da mı kalmalıyım? Yoksa TurkNet'e mi geçmeliyim? Ne fark olabilir ikisi arasında?

2- Şu anki aboneliği iptal edersem herhangi bir fiyat isterler mi? Bunu nasıl öğrenebilirim? Taahhütsüz yazıyor ama emin olmak istiyorum.

Arkadaşlar 2 sorum olacak,

1- şu an Millenicom kullanıyorum altyapı 79 Mbps gösteriyor, TurkNet'te ise 69 Mbps gösteriyor. Sizce Millenicom'da mı kalmalıyım? Yoksa TurkNet'e mi geçmeliyim? Ne fark olabilir ikisi arasında?

2- şu anki aboneliği iptal edersem herhangi bir fiyat isterler mi? Bunu nasıl öğrenebilirim? Taahhütsüz yazıyor ama emin olmak istiyorum.

Taahhütsüz yazıyor ama kapama ücreti alıyor olabilirler. Şirketlerin yeni taktiği.
1. soruna gelecek olursak 10 Mbps düşüyorsun. Gerilemiş oldun yani. Sağlayıcılar emin ol kendi kablolarını kullanmıyor. Belki de şu an TurkNet hattındasın. Bende bur da TurkNet'i kullanıyorum. Hat Turkcell"e ait. Komik ve garip bir durum. Sanırım şirketler paslaşıyor aralarında.

Millenicomda Ttnet altyapısıyla hizmet alıyorsanız çok şey farketmeyebilir. Bir de Turknet'in kendi aktif altyapıları olduğu bölgeler var o konuda Turknet daha önde olacaktır. Fakat birebir Ttnet altyapısı ise size de belirtildiği gibi 10 Mbps daha az olacak hızınız. Üstüne geçiş yapınca kurulum ücreti ödeyeceksiniz. Bir de arkadaşın dediği gibi kapama ücreti çıkabilir önünüze. Herhangi bir şekilde fiber sunmuyorlarsa ve birebir aynı altyapıysa geçiş yapmak için bir artı göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı