TurkNet vs Netspeed

serhat malcok

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tahaatüm bittiği için TTNET'ten TurkNet'e veya NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum NetSpeed'in verdiği paket 35 Mbps download 6 Mbps upload hız veriyor ilk ay 76 TL sonraki aylar (Mart ayı)86 TL olacak ve modem 250 TL mi ne bir de 100 TL kurulum ücreti TurkNet ise 35 Mbps download 3 Mbps upload hız veriyor 85 TL sabit modem 385 TL dediler kurulum ücreti 100 TL ama TTNET'ten direkt geçersek bedava. Sizce TurkNet mi NetSpeed mi? Kullananlar varsa TurkNet nasıl yine aynı zamanda kullanan varsa NetSpeed nasıl? Yarın başvurmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 aydır Netspeed kullanıyorum, 35 mbps paket aldım ama 39 mbps hız alıyorum, uploadım ise 7-9 mbps arası oluyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

TurkNet'in 3Mbps yazdığına bakma 6 veriyor. En azından bana 6 veriyordu 35Mbps kullanırken. NetSpeed kullanan 2 arkadaşım var 2 side aşırı şikayetçi akşam azalan hız vs. sorun çok. Ben TurkNet kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum.

Arkadaşlar tahaatüm bittiği için TTNET'ten TurkNet'e veya NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum NetSpeed'in verdiği paket 35 Mbps download 6 Mbps upload hız veriyor ilk ay 76 TL sonraki aylar (Mart ayı)86 TL olacak ve modem 250 TL mi ne bir de 100 TL kurulum ücreti TurkNet ise 35 Mbps download 3 Mbps upload hız veriyor 85 TL sabit modem 385 TL dediler kurulum ücreti 100 TL ama TTNET'ten direkt geçersek bedava. Sizce TurkNet mi NetSpeed mi? Kullananlar varsa TurkNet nasıl yine aynı zamanda kullanan varsa NetSpeed nasıl? Yarın başvurmayı düşünüyorum.

TurkNet daha iyi. Benim tanıdıklarım da kullanıyor. İnternette sorun çıkarsa Türk Telekom'u arayın gibi şeyler söylediklerini yazmışlar fakat tanıdıklarımın başına hiç öyle bir şey söylememişler.

Aynı evde her ikisini de kullanıyorum. Altyapı aynı yani. Netspeed'in ping değerleri daha iyi fakat Turknet daha stabil hız konusunda. Aralarındaki tek fark bu diğer tüm değerler eşit olduğunda.

TurkNet daha iyi. Benim tanıdıklarım da kullanıyor. İnternette sorun çıkarsa Türk Telekom'u arayın gibi şeyler söylediklerini yazmışlar fakat tanıdıklarımın başına hiç öyle bir şey söylememişler.
Net speedin müşteri hizmetlerinin olması bana daha bir cazip geliyor bende türk net düşünüyordum ama müşteri hizmetleri olmaması ve internette çok fazla kötü yorum olması kuşkulandırdı beni.

Ben de netspeed 35/6 kullanıyorum. Akşam yoğun saatlerde bile vaat edilen hızları alıyorum ve yukarıdaki arkadaşlar gibi upload hızım 6-10 Mbps arası değişiyor.

NetSpeed kullanıyorum. Stabil olarak 75 mbit hız alıyorum. Nadir olarak akşam 20.00-22.00 arasında 65 civarına düşüyor. Upload hızım da 8 mbit. Kablolu ölçümlerde 8.15 gibi değer alıyorum. Ping sorunu yaşamıyorum. Wi-Fi az çektiği yerde ping bazen çıkıyor ama genel olarak iyi. LoL 20 ping, CS:GO 60 sabit, Valorant da 20-30 dalgalı.

NetSpeed kullanıyorum. Stabil olarak 75 mbit hız alıyorum. Nadir olarak akşam 20.00-22.00 arasında 65 civarına düşüyor. Upload hızım da 8 mbit. Kablolu ölçümlerde 8.15 gibi değer alıyorum. Ping sorunu yaşamıyorum. Wi-Fi az çektiği yerde ping bazen çıkıyor ama genel olarak iyi. LoL 20 ping, CS:GO 60 sabit, Valorant da 20-30 dalgalı.
Sağolun. Ben sıklıkla valorant oynuyorum ve şuan ki internetimde acayip ping dalgalanması oluyor akşamları 500-600 pingle oynadığımı biliyorum bazen düşüyor bazen çıkıyor benim için gayet iyi 20-30 ping :)

Yeni konular

Geri
Yukarı