TurkNet vs Netspeed

em95

Hectopat
Sizce hangi firmaya geçiş yapmalıyım hangisi daha iyi?
TurkNet geçiste ortalama 48 saat internet kesintisi olur dedi.
Netspeed ortalama yarım saat kesinti var dedi.

Netspeed kullanıyorum çok memnunum bir sıkıntı olduğunda hemen operatöre bağlanıyorsun robotla uğraşmıyorsun. Kullanıcı adı şifre almak için aramıştım 2 dakika içinde bağlandım operatöre. TurkNet'te ulaşamıyorsun işkence resmen farklı bir numaradan yeni müşteriymiş gibi araman gerekli anca öyle.

Merhaba, VDSL kullandığım dönemde Türk Telekom'dan TürkNet'e geçişte 1 DK kesinti oldu desem yeridir. İnternet gittiğinde TürkNet tarafından gönderilen SMS'le kullanıcı adı, şifre ile kullanmaya devam ettim.

Kesinlikle TurkNet altyapınız destekliyorsa kesinlikle ama kesinlikle TurkNet 100 Mbps üstünde alıyorum.
Not: Eğer TurkNet'e kayıt olacaksanız referans kodumu girerek hem siz hem de ben 1 aylık ücretsiz Özgür iletişim paketinden yararlanabiliriz.

TürkTelekom altyapısı ile TürkNet kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Kendi altyapınız hangi firma ise onu kullanın. İnanınki pişman olabilirsiniz. Özellikle ping sorunu çok yaşadım. Altyapınız TürkNet ise geçebilirsiniz.

TürkTelekom altyapısı ile TürkNet kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim. Kendi altyapınız hangi firma ise onu kullanın. İnanınki pişman olabilirsiniz. Özellikle ping sorunu çok yaşadım. Altyapınız TürkNet ise geçebilirsiniz.
Hocam bende TürkTelekom altyapısı ile TurkNet kullanıyorum gayet memnunum bunun ile ilgili bir yazım da var profilimden ulaşabilirsiniz.

Hocam öyle diyorsunuz da benim altyapımda hem turktelekom hem superonline fiber mevcut. Ben ise 4 senedir superonline fiber kullanıyordum fakat yeni yılda fiyatları uçuk seviyelere çıakrdılar ve ben de bu yüzden netspeed veya TurkNet'e geçmeyi planlıyorum.

Hocam öyle diyorsunuz da benim altyapımda hem turktelekom hem superonline fiber mevcut. Ben ise 4 senedir superonline fiber kullanıyordum fakat yeni yılda fiyatları uçuk seviyelere çıakrdılar ve ben de bu yüzden netspeed veya TurkNet'e geçmeyi planlıyorum.
Hocam kesinlikle TurkNet öneririm, Tahhüt olmadığı içinde istediğiniz zaman çıkabiliyorsunuz diye biliyorum. @500498

Hocam bende TürkTelekom altyapısı ile TurkNet kullanıyorum gayet memnunum bunun ile ilgili bir yazım da var profilimden ulaşabilirsiniz.
Doğrudur hocam. Ben Malatya'da yaşıyorum. Oyunlarda türk telekom ile örneğin cs de 30 35 ping alıyordum. Türknette 60 70 arasıydı. Çeşitli yönlendirmelerden dolayı böyleymiş. Bide gerekli teknik desteği veremediler. Her sorunumda türk telekoma haber vereceklerini söylemişlerdi. Buda baya uzatmıştı çözüm süreçlerini. Türk telekom bence kendi kullanıcılarına daha çok öncelik veriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı