TurkNet vs Superonline

Ben yaşamadım, bazı yerlerde Türknet kullanmasalar bile Türknet'i kötülüyorlar. Ben aylardır kullanıyorum sorunsuz.
Sosyal üzerinden arkadaşını getir kodu paylaşımı yasaktır.

SuperOnline Fiber olduğundan dolayı kesinlikle SuperOnline tavsiye ederim zira VDSL'den her türlü daha iyidir.

Superonline da fiber kullanıyorum fakat türknette adresimi girdiğimde VDSL gözüküyor fiber olarak neden gözükmüyor. Vdsl ile fiberin farkı nedir? Görseli ekliyorum.

Dosya Ekleri

• 14728B9A-2E4A-4064-93F0-7D1F05814CDE.png
    14728B9A-2E4A-4064-93F0-7D1F05814CDE.png
    300 KB · Görüntüleme: 55
Superonline da fiber kullanıyorum fakat türknette adresimi girdiğimde VDSL gözüküyor fiber olarak neden gözükmüyor. Vdsl ile fiberin farkı nedir? Görseli ekliyorum.
Türknet, Türk Telekom altyapısından hizmet veriyor. Türk Telekom hizmeti Vdsl bakır olarak binanızda mevcuttur.

TurkNet sadece TT altyapısında bulunan Fiber üzerinden hizmet sunabiliyor. SuperOnline fiberini kullanabilen tek sağlayıcı kendileri ile birlikte Millenicom şu anda. Bu yüzden tekrardan tavsiyem, SuperOnline'a abone olmanız yönündedir.

Merhaba,
Kontratım 2 hafta sonra biteceği için şu anki internet sağlayıcım olan Superonline aradı ve 25 Mbps olan paketimden 24 ay sözleşme üzerinden 94 TL ile devam edebilme imkanım var. TurkNet'te aynı paraya 100 Mbps alabiliyorum.

Kullananlar yorumlarını benimle paylaşabilir mi? Suprronline 100 Mbps'yi 134 TL'ye veriyor, fiyat farkına değer mi? İstanbul başakşehirde oturuyorum ve fiber altyapım mevcut.

Teşekkürler.
Akşam 18 den sabah 6 ya kadar 100 Mbps.

Fiber kullanmak istiyorsan Millenicom kullanabilirsin, ben geçmişte onuda kullandım, TürkNet gibi sıfır sorun değildi ama, gayet iyiydi. Sadece fiyat bir tık yüksek geldi, ben de TürkNet geçtim. Senin tercihin.

Dun TurkNet'i bilgi almak için aradım. Daha önce de internette araştırdım. İsminin Muhammed olduğunu söyleyen şahıs ile görüştüm. Bilgileri aldım. Benden TR numaramı istedi ve bende verdim. Kendisine neden istediğini sordum. Elimizde hazır olsun dedi. Bende ben henüz karar vermedim hangi firma ile anlaşma yapacağıma. Su an araştırma yapıyorum dedim. Sorun değil karar verdiğinizde bizi ararsınız dedi Muhammed. Bugün devamlı text mesajları geliyor. Ve ben sok oldum. Mesajlar sanki ben anlasmaya evet demisim gibi geliyor.

"Değerli TurkNet'li, ınternet bağlantınızı binanıza kadar getirdik. Bina içi kurulum işlemlerinize başlayabilmemiz için; kimliğinizin onlu arkalı fotoğrafını Online İşlemler - TurkNet yüklemenizi bekliyoruz. Kurulum için randevuya geldiğimizde belgelerinizi sizden alacağız. B001"

"Merhaba, TurkNet basvuru islemlerinize devam edebilmek için Online ıslemler'den kimliginizin iki yuzunun de fotografini yuklemenizi bekliyoruz. Aktivasyon sureci hakkinda detayli bilgi için Online İşlemler - TurkNet B001"

Sabah ilk mesajdan sonra hemen aradim kendilerini ama maalesef kimse ile konusamadim. Mesajlar devamli geliyor. Gönderebilirler. Gerekirse sikayet edecegim.
TurkNet boyle bir oyun yapip beni zorladigi için onlar ile anlasma yapmayacagim. Ustelik sikayetleri okuduktan sonra insanin hiçbir guveni kalmiyor. Bu olayi sahsima yapilmis bir hakaret olarak goruyorum.

TurkNet kullanıyorum 1 senedir. Şu ana kadar sadece 1 sorun yaşadım onda da apartmana altyapı çekerken kablolarla ilgili bir sıkıntı olduğu içindi. Müşteri hizmetleri yok diye korkmana falan da gerek yok aslında kendilerine destek kaydı açıp ulaştığında aynı gün içersinde sana geri dönüş yapıyorlar. Bu sorunu yaşadığımda her gün bana ulaşıp bilgilendiriyorlardı.

Merhaba,
Kontratım 2 hafta sonra biteceği için şu anki internet sağlayıcım olan Superonline aradı ve 25 Mbps olan paketimden 24 ay sözleşme üzerinden 94 TL ile devam edebilme imkanım var. TurkNet'te aynı paraya 100 Mbps alabiliyorum.

Kullananlar yorumlarını benimle paylaşabilir mi? Superonline 100 Mbps'yi 134 TL'ye veriyor, fiyat farkına değer mi? İstanbul başakşehirde oturuyorum ve fiber altyapım mevcut.

Teşekkürler.
Şu an durum ne bilmiyorum ama fiber sebebiyle Superonline 100 Mbps alın bence.

Türknet tabii ki. Şu Turkcell gibi operatörlerden internet bağlatmayın, bağlattırmayın. Turkcell, Vodafone, Türk Telekomdan başka operatör olsa telefon hattımı bile değiştiririm direkt. Resmen insanları soyuyorlar.

Turk net: FİBER
Superonline:FİBER
Superonline'a 140 ödüyorum
Türk net ise 110 TL

Dosya Ekleri

• ses.png
    ses.png
    128,5 KB · Görüntüleme: 36
  • ses9.png
    ses9.png
    23,9 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular