TurkNet vs Türk Telekom

244012

Hectopat
Makaleler
7
Türk Telekom kullanıyorum ama ileride TurkNet'e geçmek istiyorum ama çok fazla şikayet var. Aynı şekilde Türk Telekom kullanıyorum ve onda da çok şikayet var. Kullananlar ve bilgisi olanlar detaylıca hangisi daha iyi anlatabilir mi? Her firma mı kötü ya?

Türk Telekom kullanıyorum ama ileride TurkNet'e geçmek istiyorum ama çok fazla şikayet var. Aynı şekilde Türk Telekom kullanıyorum ve onda da çok şikayet var. Kullananlar ve bilgisi olanlar detaylıca hangisi daha iyi anlatabilir mi? Her firma mı kötü ya?
Kullanmıyorum fakat şikayetlerin neredeyse hepsi desteğin nerde olmasını bilmemelerinden kaynaklı telefondan destek vermiyorlar online işlemlerden destek veriyorlar adamlar ısrarla telefondan arıyor cevap alamayıncada şikayet ediyorlar online işlemler denen şeyin ne olduğunu bilmiyorlar.

Adresinde TurkNet'in giga fiber altyapısı var ise direk geç.
Diğer türlü destek arıza konularında TT iyidir. Ama pahalıdır.

Altyapınız iyiyse, TurkNet'e geçebilirsiniz. Büyük sorunlarla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Fiyatlar zaten belli. Eğer beğenmezseniz ilk ay ücretsiz bir şekilde ayrılabiliyorsunuz. Denemeye değer kesinlikle.

Adresinde TurkNet'in GigaFiber altyapısı var ise direk geç.
Diğer türlü destek arıza konularında TT iyidir ama pahalıdır.
Keşke olsa o altyapı be. Fiyatı hissettiriyor evet.
İç tesisat düzgünse tüm firmalar sorunsuz hizmet sunar. İç tesisatta kum tanesi kadar sorun varsa tüm firmalar kötü olur.

Durum %90 bundan ibaret.
Peering konusunda TurkNet dediği kadar iyi mi acaba?

Hiç bir şey kusursuz değildir. TurkNet'de iyisiyle kötüsüyle bir ISS. Hatta bence Türk Telekom'dan kat be kat iyi bir ISS.

Kullanmıyorum fakat şikayetlerin neredeyse hepsi desteğin nerde olmasını bilmemelerinden kaynaklı telefondan destek vermiyorlar online işlemlerden destek veriyorlar adamlar ısrarla telefondan arıyor cevap alamayınca da şikayet ediyorlar online işlemler denen şeyin ne olduğunu bilmiyorlar.
Cidden öyle mi ya?
Hiçbir şey kusursuz değildir. TurkNet de iyisiyle kötüsüyle bir ISS. Hatta bence Türk Telekom'dan kat be kat iyi bir ISS.
Cidden o kadar fark var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı