TurkNet vs Türk Telekom

Ali Kaann

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3080 Tİ RYZEN 5 7600X GİGABYTE B650MS3H CORSAİR RGB 6000MHZ
1-2 ay sonra taahhüdüm bitiyor Türk Telekom kullanıyorum ama hiç memnun değilim TurkNet almayı planlıyorum ve bulunduğum bölgede 1000MBPS destekliyor ancak aldıktan sonra bana 20Mbps falan vermez değil mi bu yüzden çok korkuyorum ne yapmalıyım ve bu arada Türk Telekom da 50Mbps'ye geçiş yapabilirim garantiye alabilirim ama TurkNet bana 100Mbps üstü internet sağlayacaksa TurkNet alayım fiyat olarak Türk Telekom 50 TL falan daha fazla.

Bölgenizde TurkNet GigaFiber bulunuyor anladığım kadarıyla; 100 ₺'ye 1000 Mbps başka firmada rüyanızda göremezsiniz, Türk Telekom 16 Mbps interneti 100 ₺'ye satıyor, taahütünüz biter bitmez direkt geçin TurkNet'e.

TurkNet'in yüksek hızda ve taahhütsüz internet verdiğini önceden bileydim ve evdekilere anlataydım bende geçerdim hocam. Gigabit internet bizim mahalleye imkansız da daha iyi hız için değer. (daha fiber altyapıya geçeli 1 yıl oldu)

Peki TurkNet'den daha iyi bir yer var mı?

1-2 ay sonra taahhüdüm bitiyor Türk Telekom kullanıyorum ama hiç memnun değilim TurkNet almayı planlıyorum ve bulunduğum bölgede 1000MBPS destekliyor ancak aldıktan sonra bana 20Mbps falan vermez değil mi bu yüzden çok korkuyorum ne yapmalıyım ve bu arada Türk Telekom da 50Mbps'ye geçiş yapabilirim garantiye alabilirim ama TurkNet bana 100Mbps üstü internet sağlayacaksa TurkNet alayım fiyat olarak Türk Telekom 50 TL falan daha fazla.
Benim kullandığım hatta TT 23Mbps Hız veriyordu Maksimum, ben Türk nete geçtim 75mbps verdi ve dedikleri veriyi alıyorum şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı