TurkNet yeni geçişte internet kesintisi

Yer
İstanbul
4 senedir oturduğum bu evde farklı bir servis sağlayıcı kullanıyordum. Hiç kesinti yaşamadım. TurkNet'e geçme nedenim kullandığım sağlayıcının TV hizmeti yüzünden interneti de iptal etmem. Yoksa internet hizmetlerinden memnundum. TurkNet'e geçip rahat ederiz dedik ama yanılmışım. Dakika bir gol bir yaptınız. Daha 1. gününde, bu sabah saat 12'den bu yana internet yok. Saat 22:30. hizmet anlayışınız ve sabırsızlıkla vermek istediğiniz hizmet bu ise bu ilişki fazla uzun sürmeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senedir oturduğum bu evde farklı bir servis sağlayıcı kullanıyordum. Hiç kesinti yaşamadım. TurkNet'e geçme nedenim kullandığım sağlayıcının TV hizmeti yüzünden interneti de iptal etmem. Yoksa internet hizmetlerinden memnundum. TurkNet'e geçip rahat ederiz dedik ama yanılmışım. Dakika bir gol bir yaptınız. Daha 1. gününde, bu sabah saat 12'den bu yana internet yok. Saat 22:30. hizmet anlayışınız ve sabırsızlıkla vermek istediğiniz hizmet bu ise bu ilişki fazla uzun sürmeyecektir.
Merhaba, mesaj üzerinden iletişime geçtim.

Evet VDSL. Sitesine girdiğimde dün gece saat 22:00’e kadar gelecek yazıyordu. Sonra saat 2’e çekildi. Saat 2’de sabah 10:19’a çekildi.
4 sene boyunca yaşadığım tek kesinti. Onuda Turknet’e geçince yaşadım. 1 gündür internet yok. Saat 10:19’da da farklı bir saate çekilir artık.
Uydu TV hizmetini de iptal etmiştim, evde TV’de seyredemiyoruz.
Suçu altyapını kullandığı Turktelekom’a atacaklardır muhtemelen. Bu beni hiç ilgilendirmiyor. Ben hizmeti Turknet’ten alıyorum. Eğer bu işi yapamıyorlar ise bıraksınlar. Daha ilk günden insanı bu kadar çaresiz bırakamazlar.

Ayrıca telefon paketimde internet kullanmıyordum. Müşteri hizmetleri arayınca bir kişi ile görüşemiyorsunuz. Online işlemlere girmek için gittim internet paketi aldım telefona.
Güncelleme:
20 saatin sonunda internet geldi. Şimdi Turknet kullanıcısından mesaj geldi; "Destek kaydınız oluşturuldu."
İnternet geliyor ve destek kaydı şimdi oluşturuluyor.

SNR değerim yüzünden kendileri destek kaydı oluşturmuştu, sorun çözümlendi yazmışlar. Çözümlendi bilgisini dün internet gittiği saatte yazılmış. SNR değerim 17 idi, şimdi 9. Çözümlenmiş hali bu mu?

SNR 30.01.22_11.35.png
SNR 01.02.22_10.56.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı