TurkNet zam hakkında detaylar

Tarihte bir ilki başardı TurkNet :D gigafibe müşterilere 140TL diğer VDSL ve ADSL müşterilere 170TL dünya'nın başka yerinde göremezsiniz bu manzarayı welcome to Turkey :D
Yapılan port zamları TurkNet altyapısı dışındaki hizmetleri etkiliyor. Bu sebeple biz sadece bu hizmetlerde fiyat güncellemesi yaptık. Fiyat değişiklikleri sevmediğimiz konular ve dünya hızındaki internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Rahat rahat ulaşılabilir olması için de gigafiberde fiyat değişikliği yapmıyor, sabit tutuyoruz.

Yapılan port zamları TurkNet altyapısı dışındaki hizmetleri etkiliyor. Bu sebeple biz sadece bu hizmetlerde fiyat güncellemesi yaptık. Fiyat değişiklikleri sevmediğimiz konular ve dünya hızındaki internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Rahat rahat ulaşılabilir olması için de GigaFiber'de fiyat değişikliği yapmıyor, sabit tutuyoruz.

Bunun zaten farkındayım sizi anlayabiliyorum lakin şu anki durumunuz tek fiyat politikasına ters düştüğü gerçeğini değiştirmiyor 170TL yine fiber altyapın varsa uygun bir fiyat hatta ucuz ama VDS hele ki ADSL altyapın varsa pahalı bence TurkNet'in tek paket tek fiyat politikası müşterilere zarar vermeye başladı gibi.

Bunun zaten farkındayım sizi anlayabiliyorum lakin şu anki durumunuz tek fiyat politikasına ters düştüğü gerçeğini değiştirmiyor 170TL yine fiber altyapın varsa uygun bir fiyat hatta ucuz ama VDS hele ki ADSL altyapın varsa pahalı bence TurkNet'in tek paket tek fiyat politikası müşterilere zarar vermeye başladı gibi.
Yapılan port zamları TurkNet altyapısı dışındaki hizmetleri etkiliyor. Bu sebeple biz sadece bu hizmetlerde fiyat güncellemesi yaptık. Fiyat değişiklikleri sevmediğimiz konular ve dünya hızındaki internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Rahat rahat ulaşılabilir olması için de fiyat değişikliği yapmıyor, sabit tutuyoruz.

Yapılan port zamları TurkNet altyapısı dışındaki hizmetleri etkiliyor. Bu sebeple biz sadece bu hizmetlerde fiyat güncellemesi yaptık. Fiyat değişiklikleri sevmediğimiz konular ve dünya hızındaki internetin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Rahat rahat ulaşılabilir olması için de fiyat değişikliği yapmıyor, sabit tutuyoruz.

İlk yazdığınızda zaten anladım ona göre bir cevap yazdım zaten ama aynı şeyi ikinci kez yazmanızdaki mantığı anlamadım sanırım tek paket tek fiyat politikasının zarar vermesi konusunda bir fikriniz bulunmuyor anladığım kadarıyla neyse uzatmayacağım. :D

Geri
Yukarı