TurkNet zam sonrası ISS tavsiyesi

ExodiusS

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere türknet zam yapıldı. Hangi ISS geçmeliyim diye? Kısa bir araştırma yaparak birçok ISS'in 'müşteri hizmetleri, şikayetler, verdiği iyi veya kötü deneyim yaşayanlar' gibi deneyimlerini öğrenmiş oldum. İsmini duymadıgım ve sadece Forumlar'da dönen ISS bile araştırdım. En sonunda 2 gün için'de Netspeed geçiş yaptım. Müşteri hizmetleri daha hızlı çözüm yaratıyor ve müşteri menmuniyetine daha önem veriyor. Bkz: TurkNet gibi...

TurkNet'te 75 sabit paketini kullanıyordum ve sorunsuz en son hızı alıyordum. Altyapım '66 Mbps, 8 upload' destekliyordu. Netspeed geçiş sürecin'de sabitleme Konusun'da yardımcı oldular. Ayrıca daha az ping alıyorum. TurkNet: 27 Ping-Netspeed 22 Ping

En kötü deneyim 'gıbır.net' ile yaşadım ve müşteri hizmetleri aşırı laubali şekilde konuşuyordu.
Millenicom ise Genel'de internet kopması ve hız düşüklüğü ile tonlarca şikayet vardı. 'hiç başvurma'dan uzak durdum'
Comnet ise Forumlar'da gördüğüm en 'UCUZ' diye geçen ama müşteri hizmetleri ile sorunlar yaşayan kullanıcılarla dolu. 'Fatura ödemeye çalışıp internet abonelğini iptal eden komik bir şikayete denk geldim.

Not: En iyi veya en kötü firma hangisi diye eleştiri yapmıyorum. Yaşadığım deneyimler ve şikayetler üzerine küçük bir inceleme sadece firmaların bilgisine...

Ben de TurkNet'den sonra Netspeed'e geçiş yaptım, genel itibarıyla memnunum.
Herhangi bir problem şu ana denk yaşamadım ve ilgililer.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'in 250 tl olmasından sonra bende daha uyguna arayış içerisindeyim. Netspeed'i bende düşünüyorum açıkcası. Herhangi bir kurulum ücreti alırlar mı? Evden çalıştığım için internetsiz de kalamam. Buna bir çözüm var mı? Geldiğinde mi iptal etmeliyim Türkneti?

TürkNet'in 250 tl olmasından sonra bende daha uyguna arayış içerisindeyim. Netspeed'i bende düşünüyorum açıkcası. Herhangi bir kurulum ücreti alırlar mı? Evden çalıştığım için internetsiz de kalamam. Buna bir çözüm var mı? Geldiğinde mi iptal etmeliyim Türkneti?

Kurulum ücreti yok, ben başvurdum ve ertesi gün aktif oldu öyle uzun bir kesinti yoktu yani.

Geçiş için ücret talep edilmez. Firma karşılar zaten.

Sadece bu şekilde ücret alınır 'Netspeed'

Yalın ADSL kampanyasında 130 TL Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır

Yeni konular

Geri
Yukarı