TurkNet'e geçilir mi?

Hocam ben de Superonline'dan çok sıkıntı çektiğim için geçmeyi düşünmüştüm ancak araştırdığım zaman çoğu kişi eve gelip kurmamalarında şikayetçi karşınızda sesli bir müşteri hizmeti yok. İnternette çok kopma olduğunu duydum bu yüzden vazgeçtim ben. Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum ben sizce nasıl kullananlar cevap verirse sevinirim.

Bizzat aynı durumdayız hocam aynı interneti kullanıyorum sizinle ve aynı şeye geçmeyi düşünüyorum. Millenicom'a diğerlerine göre daha çok hız verebiliyor öyle bir garip yanı var tarzında söylemler vardı forumda. "TurkNet'te 35Mbps verilirken Millenicom'da 85 alıyorum" gibi.

Bizzat aynı durumdayız hocam aynı interneti kullanıyorum sizinle ve aynı şeye geçmeyi düşünüyorum. Millenicom'a diğerlerine göre daha çok hız verebiliyor öyle bir garip yanı var tarzında söylemler vardı forumda. "TurkNet'te 35Mbps verilirken Millenicom'da 85 alıyorum" gibi.

Millenicom'a aklım yattı 100 Mbps'yi 110 TL'ye veriyor.

Bizim de bu ay bitiyor. Çok sıkıldım Superonline'ın berbatlığından.

1 ay önce falan sürekli kesiliyordu hayatımda görmediğim kadar günde 6 7 kere internet gidiyordu ve minimum 2 ila 5 dakikadan aşağı gelmiyordu. Şu anda o problem yok şükür ama 2021'de internet ADSL kullanıcısı olunca pek de bir faydası yok.

İstanbul'da Türk Telekom altyapısı üzerinden TurkNet'ten hizmet alıyorum ve yaklaşık 100Mbps hızın tamamını verebiliyorlar. Ancak Bolu da yine aynı şartlar altında kullanmaya çalıştım 2 ay boyunca internetim sürekli koptu ve yeterli açıklama yapan ya da yardımcı olan birisini karşımda bulamadığım ve eziyet çektiğim için iptal ettirdim. Biraz şans gibi görüyorum TurkNet'i herhangi bir problem ve sorunla karşılaşana kadar çok iyi ama problemli bir durumun varsa karşında muhatap bulman imkansız.

Ankara'da yaşıyorum ve taahhütten dolayı Türk Telekom'a fahiş bir fiyat ödüyorum. taahhütü bozup TurkNet'e geçeceğim ama TurkNet hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Ankara'da kullanıp sorun yaşayan veya çok memnun olan var mı?
Kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi anlatırsanız sevinirim.
Yaklaşık 6 aydır türk net kullanıyorum. 2 ay önce fiber altyapısı çektiklei için son 2 aydır da fiber hizmetlerini kullanmaktayım. Genel anlamda çok memnunum. Müşteri temsilcisinden şikayetçi insanlar genelde. Ben 4 5 defa başvurmak durumunda kaldım çok hızlı bir şekilde sorunumu çözdüler. Karşınızda sesli bir muhattap yok fakat gerektiği zaman destek kaydı açtıktan sonra 10 dakika içerisinde arıyorlar. Fiyatı zaten en makul şirket. Tahhüt olmadığı için istediğin zaman çıkabilirsin hem.

Yeni konular

Geri
Yukarı